Zonguldak haber: Tetiker, Kdz. Ereğli TSO'nun onursal başkanı ilan edildi

Zonguldak haber: Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde görevi başındayken hayatını kaybeden Kdz. Ereğli TSO Başkanı Yaşar Tetiker, son yapılan meclis toplantısında oy birliği ile Kdz. Ereğli TSO'nun Onursal Başkanı ilan edildi.

Tetiker, Kdz. Ereğli TSO'nun onursal başkanı ilan edildi

Kdz. Ereğli TSO Başkanvekili Sertan Yalçın, önceki gün hayatını kaybeden Kdz. Ereğli TSO Başkanı Yaşar Tetiker, 1992'den bu yana Ereğli'ye önemli hizmetleri olduğunu belirterek, son yapılan meclis toplantısında kendisinin Onursal Başkan ilan edilmesi kararı alındığını söyledi.
Yalçın konuya ilişkin olarak yaptığı yazılı açıklamada 'Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odasının çeşitli organlarında görev yaptıktan sonra 1992 yılında yapılan seçimler neticesinde Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçilen ve başarılı hizmetlerle imza atan Yaşar Tetiker rahatsızlığı nedeniyle sadece iki dönem ara verdikten sonra 09.05.2013 tarihinde yeniden Başkan seçilmiştir. Son döneminde, uzun süredir mücadele ettiği amansız hastalığa rağmen görevlerini aksatmadan yürüten ve ara verdiği dönemler nedeniyle eksik kalan projeleri tamamlamaya çalışan Yönetim Kurulu Başkanımız Yaşar Tetiker, uzun süredir mücadele ettiği amansız hastalıktan ne yazık ki kurtulamayarak 26.12.2017 tarihinde hakkın rahmetine kavuşmuş ve ebediyete uğurlanmıştır. Görev yaptığı 20 yıla yakın bir süre içinde birçok başarılı projeye imza atan Yönetim Kurulu Başkanımız Yaşar Tetiker' in görevi başında iken vefat etmesi ve Kdz. Ereğli Organize Sanayi Bölgesinin kurulması ve hayata geçirilmesi başta olmak üzere geçmişteki çok başarılı hizmetleri Oda Meclisimizin 27.12.2017 tarihinde yapılan toplantısında ele alınmış ve Yaşar Tetiker' in Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası'nın 'Onursal Başkan' ilan edilmesine oybirliğiyle karar verilmiştir. Bu vesileyle, Onursal Başkanımız Sn. Yaşar Tetiker' i bir kez daha saygı ve rahmetle anıyor ve bu kararın alınmasını sağlayan Meclisimizin değerli üyelerine teşekkür ediyorum' ifadelerine yer verildi.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor taraftarından YEPAŞ'a çağrı: O parayı bağışla

1 Samsunspor taraftarından YEPAŞ'a çağrı: O parayı bağışla

Mehmet Aydın neden adaylıktan vazgeçti?

2 Mehmet Aydın neden adaylıktan vazgeçti?

Vali Kaymak'tan acı itiraf: 'Amacımıza ulaşamadık'

3 Vali Kaymak'tan acı itiraf: 'Amacımıza ulaşamadık'

Samsunspor'da kongre günü

4 Samsunspor'da kongre günü

Samsun'da FETÖ/PDY operasyonu: 18 gözaltı

5 Samsun'da FETÖ/PDY operasyonu: 18 gözaltı

Yeni il başkanından Cumhurbaşkan'ı Erdoğan'a mesaj

6 Yeni il başkanından Cumhurbaşkan'ı Erdoğan'a mesaj

Samsunspor'da duygu dolu anma

7 Samsunspor'da duygu dolu anma

Samsunspor'da bir kriz daha

8 Samsunspor'da bir kriz daha

Samsun'da minik Sıla doğum gününde hayatını kaybetti

9 Samsun'da minik Sıla doğum gününde hayatını kaybetti

Samsun'da bıçaklı kavga, 1'i ağır 3 yaralı

10 Samsun'da bıçaklı kavga, 1'i ağır 3 yaralı


SIRADAKİ HABER