HaberlerSamsunspor HaberleriBaşkan Tutu fenalaştı

Başkan Tutu fenalaştı - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu, kongre salonunu gerilmesinin ardından fenalaştı. Söz alan Başkan Tutu, 'Buradaki stres ve ilaçlarımı alamamamdan dolayı kötü durumdayım. Beni bağışlayın' diyerek salondan ayrıldı.

Başkan Tutu fenalaştı

Hararetli geçen kongrede BaşkanErkurt Tutu fenalaştı. İlk olarak oturduğu yerde acı çektiği görülen Başkan Tutu, ardından kendisini biraz iyi hissedince söz aldı. Genel kurul delegelerine seslenen Başkan Erkurt Tutu, "Görevi 42 Milyon TL borçla devraldık. Ancak daha sonar karşımıza başka bilmediğimiz borçlar çıktı. Bunlarla bir savaş verdik. Ben aşırı harcama yapıp, Samsunspor'u bir sezon şampiyonluğa oynatabilirdim. Ancak borcu da bir seviyeye indirerek, her yıl şampiyonluğa oynayacak bir kulüp yaratmak istedim. Mali anlamda iyi seviyelere geldik. Ancak sportif başarısızlık var. Önceden de söylediğim gibi bir tuşa basarak kulübümüze ne kadar para gelmiş, bu paralar nerelere harcanmış görülebiliyor" dedi. Konuşmasının sonuna doğru ilaçlarını içmediğini söyleyen Başkan Tutu, "Buradaki stres ve ilaçlarımı alamamamdan dolayı kötüyüm. Beni bağışlayın" diyerek salondan ayrıldı.

GÖZLERİ DOLDU...

Konuşmasına zor şartlarda ilaçlarını içerek devam eden Başkan Erkurt Tutu'nun zaman zaman duygulanması ve ağlaması da dikkat çekti.

SIRADAKİ HABER
}