HaberlerSamsun HaberleriDeniz Ceylan'dan şok iddia

Deniz Ceylan'dan şok iddia - Samsun Haberleri

Samsun'da darp edildiği gerekçesiyle eşinden ayrılan Deniz Ceylan, eski eşinin uzaklaştırma kararını ihlal ederek evinin önüne çiçek bıraktığını iddia etti

Deniz Ceylan'dan şok iddia

Samsun'da ayrıldığı eşi tarafından ölüm tehditleri aldığını söyleyenDeniz Ceylan, eski eşinin uzaklaştırma kararını ihlal ederek kaldığı dairenin önüne çiçek bıraktığını iddia etti.

Samsun'da sürekli şiddet gördüğü gerekçesiyle eşinden boşanan genç kadın, halen kendisinin şiddete maruz kaydığını öne sürmüş, boşandığı kocasının arkadaşlarını tehdit ederek yerini öğrenmeye çalıştığını iddia etmişti. Genç kadının iddialarına göre, eski eşi İ.L., kaldığı dairenin önüne gelerek komşusuyla iletişim kurdu ve apartman bahçesine çiçek demeti bıraktı.

KOMŞUSUNA ANLATTI

İ.L.'nin Deniz Ceylan'ın evinin bahçesine çiçek bıraktığını kendisine söylediğini iddia eden komşusu Y.S., "Deniz Ceylan benim oturduğum apartmanın karşı binasında oturuyor. Saat 19:30'da, evime gireceğim sırada bir erkek şahsın Deniz Ceylan'ın oturduğu daireye baktığını gördüm. Kendisine yaklaşarak ne yaptığı sordum, o da bana 'Ben Deniz'in eski kocası İlker, Deniz ile barışmak için evinin bahçesine çiçek bıraktım. Gemici olmak için cüzdan çıkarttım, gitmeden önce Deniz'le barışmak istiyorum" dedi. Bende ona 'Hayırlısı, benim yapabileceğim bir şey yok" diyerek yanından ayrıldım" dedi.

ÖLMEK İSTEMİYORUM

Deniz Ceylan ise polise verdiği ifadesinde, "Eski eşim İ.L.'yi beni ayrıldıktan sonra bir çok defa tehdit ettiği gerekçisiyle şikayet ettim. Bu olayların mahkemeleri devam ederken İ.L., uzaklaştırma kararını ihlal ederek oturduğum binanın bahçesine çiçek demeti bıraktı. Bunu açıkca bir tehdit olarak algılayarak tekrar şikayetçi oldum. Ben ölmek istemiyorum, eski eşimin cezasını çekmesini istiyorum" şeklinde konuştu.

Tayfur KARA

SIRADAKİ HABER
}