Bilecik haber: Eve giren hırsız eldiven kullanarak arkasında hiçbir iz bırakmadı

Bilecik haber: Bilecik'te bir eve girerek yaklaşık 20 bin liralık ziynet eşyası çalan hırsız geride hiçbir iz bırakmadı. Polisler hırsızın kimliğini güvenlik kamerası görüntülerinden bulmak için çalışma başlattı.

Eve giren hırsız eldiven kullanarak arkasında hiçbir iz bırakmadı

Alınan bilgilere göre, Bahçelievler Mahallesi Hürriyet Caddesi'nde oturan Fatma-Hasan Kelci çifti, akşam işten döndüklerinde çelik kapının zorlandığı fark etti. Eve giren çift, yatak odasında yaklaşık 20 bin lira değerindeki ziynet eşyalarının yerinde olmadığını fark etti. Çiftin ihbarı üzerine eve gelen Olay Yeri İnceleme ekipleri, hırsıza ait parmak izi veya benzeri bir bulgu tespit edemedi. Ekipler apartmanda güvenlik kamerası olmadığından, evin karşısındaki binanın kameralarını inceleme altına aldı.

'Hırsız hiçbir iz bırakmamış'
Fatma İlbilge Kelci, 'Dün sabah evden çıktık. Gün boyu Söğüt'teydik. Akşam da yine 19.00 civarlarında eve geldik. Kapı zorlanmış dışarıdan. Kapıyı açınca bir anormallik olduğunu sezdik. Hemen yatak odasına gittik. Ben yüzüklerimi bıraktığım kutuyu bir açtım yüzüklerim yok. 4 tane daha yüzük vardı kutuda. Sonra direk bilezikler aklıma geldi o kutuyu da açtım o da yoktu. Yani sanki evde nerede ne olduğunu bilen bir kişi gibi sadece o bölümü karıştırmış. Alttaki çekmeceleri mücevher kutuları vardı, hatta bir tanesini açamamış kırmış onları kurcalamış, Evin başka hiçbir yerinde karıştırılmış bir yer yoktu. Sadece bir tane saat kutusunu yere düşürmüş. Hemen polise haber verdik. Olay yeri geldi hiçbir parmak izi bulamadı eldivenle çalışmış, hiçbir parmak izi bırakmamış' dedi.

Eve giren hırsız eldiven kullanarak arkasında hiçbir iz bırakmadıEN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da intihar girişimi!

1 Samsun'da intihar girişimi!

Zeytin Dalı Harekatı şehidinin baba ocağına ateş düştü

2 Zeytin Dalı Harekatı şehidinin baba ocağına ateş düştü

Kıskançlık yüzünden karısını bıçaklayarak öldüren koca tutuklandı

3 Kıskançlık yüzünden karısını bıçaklayarak öldüren koca tutuklandı

Tekirdağ'da katliam gibi kaza 1 ölü, 3 yaralı

4 Tekirdağ'da katliam gibi kaza 1 ölü, 3 yaralı

Toprak kayması yüzünden 10 ev tahliye edildi

5 Toprak kayması yüzünden 10 ev tahliye edildi

Kuşadası Körfezi'nde 49 kaçak göçmen yakalandı

6 Kuşadası Körfezi'nde 49 kaçak göçmen yakalandı

İstanbul'da uyuşturucu operasyonu

7 İstanbul'da uyuşturucu operasyonu


SIRADAKİ HABER