Erzurum haber: AK Parti Palandöken İlçe Başkanından Bulutlar'a ziyaret

Erzurum haber: AK Parti Palandöken İlçe Başkanı Haktan Ömeroğlu ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar'ı makamında ziyaret etti.

AK Parti Palandöken İlçe Başkanından Bulutlar'a ziyaret

AK Parti Palandöken İlçe Başkanlığı kongresi sonrası göreve seçilen İlçe Başkanı Haktan Ömeroğlu, Gençlik Kolları Başkanı, Kadın Kolları Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar'ı makamında nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkan Orhan Bulutlar, yaptığı açıklamada, 'AK Parti çatısı altında yıllardır Palandökenli hemşerilerimize en iyi hizmeti vermek için mücadele ediyoruz. Geçmiş Teşkilat Başkanlarımız, Belediye Başkanlarımız çalışmış Palandökene hizmet etmiş ve her biri bir eser bırakarak gitmiştir. Bizlerde bugün bunun gayreti içinde var gücümüzle çalışıyoruz. Göreve geldiğimiz 2009 yılından bu yana, Ak Parti Hükümetimizle, Ak Parti İl Teşkilatımızla, AK Parti İlçe Teşkilatımızla, Milletvekillerimizle, Büyükşehir Belediye Başkanlarımızla ve Kurumlarımızla çok uyumlu bir çalışma sergileyerek, Palandökenimizi modern bir ilçe yapmak için çalıştık. Geçtiğimiz hafta sonu yapılan 4. Olağan Kongresinde Ak Parti hizmet bayrağını bir kere daha teslim alan Haktan Ömeroğlu kardeşimizle ve yönetim kurulu üyeleriyle bundan sonraki süreçte, hep birlikte aynı aşk ve heyecanla Palandökene hizmet etmeye devam edeceğiz. Bir kere daha hepinizi kutluyor, yeni görevinizin hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum' dedi.
Ak Parti Palandöken İlçe Başkanı Haktan Ömeroğlu ise yaptığı açıklamada, ' Başarılı çalışmalarımızdan ötürü ikinci bir defa bu görevi bizlere layık gören öncelikle Ak Parti Genele Merkezimize ve İl Başkanımıza, Teşkilat üyelerimize, Delegelerimize, Milletvekillerimize ve Belediye Başkanlarımıza sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Geçmiş dönemde Belediye Başkanımız Orhan Bulutlar ile birlikte başarılı bir dönem geçirdik. Hep birlikte Palandökenimize hizmette, çıtayı bir üste çıkararak, girdiğimiz seçimlerde milletimizin teveccühüyle artan bir oy desteğiyle bir başarı yakaladık. Şimdi bu hizmet bayrağını ikinci defa biz teslim aldık. İnşallah bundan sonrada Ak Parti Genel Merkezimizin direktifleriyle ve milletimizin gücüyle Sayın Başkanımız Orhan Bulutlar ile birlikte Palandöken İlçemizde güzel işlere imza atmaya devam edeceğiz.' dedi.

AK Parti Palandöken İlçe Başkanından Bulutlar’a ziyaretEN ÇOK OKUNANLAR

ŞEHİR AYAĞA KALKTI

1 ŞEHİR AYAĞA KALKTI

Samsunspor başka oynuyor

2 Samsunspor başka oynuyor

Nisan ayında Karadeniz'e kar yağdı

3 Nisan ayında Karadeniz'e kar yağdı

Samsunspor'dan taraftara çağrı

4 Samsunspor'dan taraftara çağrı

Samsunspor'da düşmeme hesapları

5 Samsunspor'da düşmeme hesapları

12 yılda 1 yenilgi

6 12 yılda 1 yenilgi

Ahmet Cebe : 'İtibar etmeyin'

7 Ahmet Cebe : 'İtibar etmeyin'

İşçi emeklilerine TOKİ müjdesi

8 İşçi emeklilerine TOKİ müjdesi

Husumetlisini vurdu

9 Husumetlisini vurdu

Ordulu polise Samsun'da son görev

10 Ordulu polise Samsun'da son görev


SIRADAKİ HABER