Haberler Fatoş Sivaslı Güzellik Salonu 1 yaşında

Fatoş Sivaslı Güzellik Salonu 1 yaşında

Fatoş Sivaslı Güzellik Salonu, düzenlenen muhteşem bir kokteylle 1. yaşını kutladı

 Fatoş Sivaslı Güzellik Salonu 1 yaşında

20 yıldır güzellik alanında verdiği hizmetle adından söz ettiren Fatoş Sivaslı, geçtiğimiz yıl Fatoş Sivaslı Güzellik Salonu’nu hizmete açtı. Kaliteli hizmeti ile kısa sürede fark yaratan Fatoş Sivaslı Güzellik Salonu, 1. yaşını düzenlenen muhteşem bir kokteylle kutladı.

BİRİNCİ YIL HEYECANI

Bir yılda güzellik alanında uzun bir yol kattettiklerini söyleyen Sivaslı, “Geçen yıl hizmete açtığımız güzellik salonumuzun, birinci yaşını kutlamanın heyecanı içerisindeyiz. Bir yıldır güzelliğine güzellik katmak isteyen kadınların ilk tercihi olduk. Bu süre zarfında desteğini sürekli yanımda hissettiğim sevgili eşim Reşit Sivaslı başta olmak üzere, tüm ekip arkadaşlarıma ve bizleri yalnız bırakmayan tüm müşterilerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

YENİLİKLERİ TAKİP EDİYORUZ

Yenilikleri sürekli takip eden bir güzellik salonu olduklarının altını çizen Sivaslı, “Tüm güzellik işlemlerinde en kaliteli hizmeti verebilmek için azami çaba sarf ediyoruz. Salonumuzda kalıcı makyaj, lazer epilasyon, solaryum, ağda, manikür, pedikür gibi birçok güzellik işlemine yer veriyoruz. Özellikle kalıcı makyaj ve silme işlemi uygulamalarında sürekli olarak eğitimlere katılıyor aynı zamanda eğitim veriyorum. Samsun dışında da İstanbul, Ankara, İzmir, Trabzon gibi birçok ile kalıcı makyaj uygulaması yapmak için gidiyorum” şeklinde konuştu.

Mehtap YILDIZ 

 

SIRADAKİ HABER
}