HaberlerSamsun HaberleriBahçeşehir'den gülümseten proje

Bahçeşehir'den gülümseten proje - Samsun Haberleri

Bahçeşehir Koleji'nin '50. Yılımızda Gülümseten Proje' kapsamında Düzardıç, Düvecik ve Devgeriş ilkokullarında bulunan 150 öğrenciye kışlık bot, mont, atkı, bere ve eldiven hediye edildi

Bahçeşehir'den gülümseten proje

Bahçeşehir Koleji 19 Mayıs Kampüsü, Toplum Gönüllüleri Kulübü ve Okul Aile Birliği tarafından organize edilen '50. Yılımızda Gülümseten Proje', Canik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleştirildi. Proje dâhilinde Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları'nın 50. yılında Düzardıç, Düvecik ve Devgeriş ilkokullarında bulunan 150 öğrenciye kışlık bot, mont, atkı, bere ve eldiven temin edilerek Canik İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Uzunlar'ın da katıldığı organizasyonla teslim edildi.

BİZLERİ MUTLU EDİYOR

Bahçeşehir Okulları Karadeniz Bölge Koordinatörü Savaş Boyar, "Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları'nın 50. yılında da sosyal sorumluluk projelerine ağırlık verilmekte, çalışmalarımız çok daha anlamlı hale gelmektedir. 21. yüzyılda becerileri ile donanmış bireyler yetiştirme yolunda, ülkesine duyarlı, paylaşmayı bilen ve geleceğin umudu olan çocuklarımızla birlikte başardığımız projeler, bizim doğru yolda olduğumuzu gösteriyor ve bizleri mutlu ediyor. Bu bağlamda 50. Yılımızda Gülümseten Projeler temasıyla yola çıktık ve Canik, Tekkeköy ve Asarcık ilçelerinin köylerinde yüzlerce öğrenciye katkı yapmayı hedefledik. Bahçeşehir Okulları Karadeniz Bölge Koordinatörü olarak, kurumum adına bizleri bu projede destekleyen, emeği geçen herkese teşekkür ederim “dedi.

SIRADAKİ HABER
}