Mersin haber: Pamuk, Mersinlilerin yeni yılını kutladı

Mersin haber: Akdeniz Belediye Başkanı Muhittin Pamuk, 2018 yılında da tüm Mersinlilerle birlikte kentin geleceğini birlikte planlamaya, daha yaşanabilir, sağlıklı, düzenli bir kent ve gelecek için hizmet ve projeler üretmeye devam edeceklerini söyledi.

Pamuk, Mersinlilerin yeni yılını kutladı

Pamuk, yeni yıl dolayısıyla yaptığı açıklamada, Mersin'e geldikleri ilk günden itibaren Akdeniz'in ve kentin geleceği için kendilerine her türlü desteği veren belediye personeline ve tüm Mersin halkına teşekkür etti. Göreve geldikleri ilk günden itibaren, vatandaşların yaşam kalitesini yükseltmek ve karşılaştıkları sorunları ortadan kaldırmak amacıyla insan odaklı hizmet anlayışıyla katılımcı bir yönetim sergilediklerini belirten Pamuk, 'Düzenlediğimiz mahalle toplantıları ile vatandaşımızın sorunlarını ilk ağızdan dinleyerek çözüm üretme konusunda fikir alış verişinde bulunduk. Halkımızla birlikte önümüzdeki yılda da kentimizin geleceğini birlikte planlamaya, daha yaşanabilir, sağlıklı, düzenli bir kent ve gelecek için hizmet ve projeler üretmeye devam edeceğiz' dedi.
2018 yılının hayırlara vesile olması temennisinde bulunan Pamuk, 'Yeni yılda birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhumuzun daha da pekişmesi temennisiyle, bütün milletimize, Mersinli hemşerilerime ve mesai arkadaşlarıma huzur, mutluluk, başarı ve esenlikler diliyorum' ifadelerini kullandı.

Pamuk, Mersinlilerin yeni yılını kutladıEN ÇOK OKUNANLAR

Hizan'da 7 saatlik hasta kurtarma operasyonu

1 Hizan'da 7 saatlik hasta kurtarma operasyonu

Tokat'ta kar yağışı ve tipi ulaşımı olumsuz etkiliyor

2 Tokat'ta kar yağışı ve tipi ulaşımı olumsuz etkiliyor

Yakalaması bulunan şahıs Düzce Polisi tarafından kıskıvrak yakalandı

3 Yakalaması bulunan şahıs Düzce Polisi tarafından kıskıvrak yakalandı

Zonguldak'ta dalgalar yıkıp geçti

4 Zonguldak'ta dalgalar yıkıp geçti

Midyat-Dargeçit arası trafik kazası: 5 yaralı

5 Midyat-Dargeçit arası trafik kazası: 5 yaralı

Otel odasında şüpheli ölüm

6 Otel odasında şüpheli ölüm


SIRADAKİ HABER