HaberlerBursa HaberleriArkadaşlarının yeni yıl hayallerini gerçekleştirdiler

Arkadaşlarının yeni yıl hayallerini gerçekleştirdiler - Bursa Haberleri

Bursa'daki Özel Teknoloji Fen Okulları öğrencileri, kardeş okullarındaki arkadaşlarının yeni yıl hayallerini gerçekleştirerek sürpriz yaptı.

Arkadaşlarının yeni yıl hayallerini gerçekleştirdiler

Öğrenci ve öğretmenler, yeni yılda Nilüfer ilçesinin Güngören İlköğretim Okulu'ndaki 41 öğrencinin hayallerini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadı. İlk olarak Güngören İlköğretim Okulu'ndaki öğrencilerin hayallerini yazdığı mektuplar, Tekfenli öğrenciler tarafından paylaşıldı.
Aileleriyle birlikte mektupta yazan hayali gerçekleştirmeye çalışan öğrenciler, paketledikleri hediyeleri okula götürmek için yola çıktı. Öğrencilerin hayalleri tek tek kendilerine takdim edildi. Aldıkları paketlerde istediklerinin olmasından mutlu olan çocukların heyecanı gözlerinden okundu.
Çocuklarla böyle bir etkinlik planladıklarını ifade eden Teknoloji Fen Okulları İlk ve Ortaokul Müdürü Müge Düşmez, 'Özellikle çocuklarımızdan gelen bir projeydi. Bu çalışmayı yaparken her bir çocuğumuzun duygusal açıdan da farklı bir planlamayı gerçekleştirdik. Bugün burada olmaktan dolayı çok mutluyuz. Sadece bugün değil, bu okulla birlikte artık sürekli gerçekleştireceğimiz çalışmalar olacaktır' dedi.

Arkadaşlarının yeni yıl hayallerini gerçekleştirdiler

SIRADAKİ HABER
}