HaberlerArdahan HaberleriAK Parti Ardahan İl Başkanlığı 6. kongre sonrası ilk toplantısını gerçekleştirdi

AK Parti Ardahan İl Başkanlığı 6. kongre sonrası ilk toplantısını gerçekleştirdi - Ardahan Haberleri

AK Parti Ardahan İl Başkanlığı 6. Olağan İl Kongresi sonrası ilk İl Yönetim Kurulu toplantısını gerçekleştirdi.

AK Parti Ardahan İl Başkanlığı 6. kongre sonrası ilk toplantısını gerçekleştirdi

AK Parti Ardahan İl başkanı Yunus Baydar önderliğinde gerçekleştirilen toplantıya, İl Belediye Başkanı Faruk Köksoy, Göle Belediye Başkanı Akın İsmailoğlu, İl Genel Meclis Başkanı Taviddin Çoşkun, İlçe Başkanları ve yönetim kurulu tam kadro olarak katıldı.
Toplantıda konuşan Başkan Yunus Baydar, göreve gelen yeni yönetime başarılar diledi. Konuşmasında il ve ilçe kongreleri sürecinin partilerine yakışır biçimde birlik ve beraberlik içinde gerçekleştiğini belirten Baydar kongreler sonucunda oluşan kadroların, partilerini 2019 Cumhurbaşkanlığı, Milletvekilliği ve yerel seçimlere taşıyacağını vurguladı.
Baydar konuşmasına şöyle devam etti; 'Kongrelerimizin ardından bizim için çok önemli bir sürece daha giriyoruz. 2019 Seçimleri'ne az bir zaman kaldı. Kollarımızı sıvayıp, seçim çalışmalarımızı hızlandıracağız. Yeni ve Büyük Türkiye Hayalimizin kapısını aralayacak olan yeni sistemimizi oluşturabilmek için bu seçimlerden başarı ile ayrılmak zorundayız. Halkımıza verdiğimiz bu sözü tutabilmemiz için çok çalışmak zorundayız' dedi.

SIRADAKİ HABER
}