19 Mayıs 2018'e hızlı başlayacak

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, 2017 yılının güzel hizmetlerle geçtiğini belirterek, '2018 yılına da hızlı bir başlangıç yapacağız'' dedi.

19 Mayıs 2018'e hızlı başlayacak

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, 2017 yılının son mesai gününde 19 Mayıs Belediyesi personeli ile buluşarak yılsonu değerlendirmesi yaptı.

PERSONELİ KUTLADI

2017 yılını kazasız belasız bir şekilde tamamladıklarını söyleyen Topaloğlu, "Yıl boyunca yaptığınız özverili çalışmalardan ötürü hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Çalışma süreleri bugün itibariyle biten İŞKUR aracılığıyla bizimle birlikte mesai harcayan arkadaşlarımıza da teşekkür ediyorum. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan 696 Sayılı KHK ile şu an hizmet alımı ile çalışan arkadaşlarımız çalışmaların tamamlanmasının ardından belediyemizin şirketi olan Ballıca Ltd.Şti’nin kadrolu personeli haline gelecekler. Yapılan bu düzenlemeyle kadro almaya hak kazanan arkadaşlarımıza hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum" dedi.

VATANDAŞIN DERDİYLE DERTLENİN

2018 yılında birçok projeyi hayata geçireceklerini belirten Başkan Topaloğlu; ‘’Kültür Merkezi'nin ihalesini gerçekleştirerek yer teslimini yüklenici firmaya yaptık. Dereköy Mahallesi Düğün Salonu ve Yukarı Engiz Mahallesi Çocuk Trafik Eğitim Pisti projeleri ise tamamlandı. İhale sürecine girdi. Pazar Mahallesi'nde yapacak olduğumuz sokak iyileştirme çalışması için de ocak ayının ilk haftalarında ihaleye çıkıyoruz. 2018 yılına hızlı bir başlangıç yapacağız. Vatandaşı hiçbir zaman geri çevirmeyin. Vatandaşın derdiyle dertlenin. Ardımızda güzel eserler, övünülecek işler bıraktıysak bunun sevabından hepimiz de nasipleniyoruz. Sevabımız hepimizin ortak kazanımımızdır. Hepinize sağlıklı ve mutlu bir yıl diyorum" diye konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'a 1 Milyon 175 Bin TL

1 Samsunspor'a 1 Milyon 175 Bin TL

Samsun'da kar kalınlığı 20 santimetreyi buldu!

2 Samsun'da kar kalınlığı 20 santimetreyi buldu!

Türk Kardashian Samsunlu çıktı!

3 Türk Kardashian Samsunlu çıktı!

Samsunspor için 2 gün daha bekleyecekler

4 Samsunspor için 2 gün daha bekleyecekler

Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Yönetim bir an önce oluşmalı'

5 Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Yönetim bir an önce oluşmalı'

Samsun'da otomobil takla attı: 1 yaralı

6 Samsun'da otomobil takla attı: 1 yaralı

Samsunspor'un rakibi Atakum

7 Samsunspor'un rakibi Atakum

Samsun'da Demir'e yeni görev

8 Samsun'da Demir'e yeni görev

Anlamaları zor...

9 Anlamaları zor...

Samsun'da itfaiyeden keçi kurtarma operasyonu

10 Samsun'da itfaiyeden keçi kurtarma operasyonu


SIRADAKİ HABER