Samsun Haber | Samsun İYİ Parti resmen kuruldu

Samsun Haber | İYİ Parti Samsun İl Teşkilatı resmen kuruldu. İYİ Parti Samsun Kurucu İl Başkanı Ömer Süslü, Samsun Dernekler Müdürlüğü'nün alındı belgesinin teslim edilmesiyle partinin kuruluşunu resmileştirdiklerini söyledi.

Samsun İYİ Parti resmen kuruldu

İYİ Parti Samsun İl Teşkilatı, Samsun Dernekler Müdürlüğü'nün alındı belgesinin teslim edilmesiyle kuruluşunu resmileştirdi. Konuyla ilgili açıklama yapan İYİ Parti Samsun Kurucu İl Başkanı Ömer Süslü, "Partimiz, resmî olarak da kurulmuştur. Tüm hemşehrilerimize ve vatandaşlarımıza, hayırlı uğurlu olsun. İlimizle birlikte yedi ilçemizin de kuruluşları tamamlanmıştır. Ataması yapılan diğer sekiz ilçemizin kuruluşları da önümüzdeki hafta itibariyle tamamlanacaktır. Ataması yapılmayan iki ilçemizle ilgili çalışmalarımız devam etmektedir. Emeği geçen tüm ilçe başkanlarımıza ve yönetimlerine teşekkür ediyoruz" dedi.

500’E YAKIN İSİM BAŞVURDU

25 Ekim 2017 tarihinde İYİ Parti’nin kurulduğuna dikkat çeken Başkan Süslü, “11 Kasım 2017 tarihinde de genel merkez binamız açılarak milletimize hizmet etmeye başladı. 15 Kasım 2017 tarihinde İYİ Parti Samsun Kurucu İl Başkanı olarak görevlendirilerek çalışmalarımıza başladık. Bu süreçte olası bir erken genel seçim nedeniyle il ve ilçe teşkilatlarımızın kurulumunu eş zamanlı olarak yürütmeye çalıştık. Kurucu il yönetim kurulu üyelerinin belirlenmesi için talepte bulunan isimlerle birebir görüşürken, teşkilatlanma komisyonumuz da ilçe teşkilatlarının kurulumu için ilçe başkan adaylarımızla ve ilçelerimizin önde gelen kanaat önderleriyle görüşerek ilçe kurucu başkanlarımızla ilgili raporlarını tarafıma sundular. Bu süreçte il yönetimi için beş yüze yakın isimle bire bir görüştüm ve kurucu il yönetim kurulumuzu 105 kişiyle oluşturmuş bulunmaktayız” diye konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da gizemli aday ortaya çıktı... Vazgeçtiler

1 Samsunspor'da gizemli aday ortaya çıktı... Vazgeçtiler

Son prova Samsunspor'un

2 Son prova Samsunspor'un

İpekoğlu şaka yapmış... Vali bey söz verdi

3 İpekoğlu şaka yapmış... Vali bey söz verdi

Samsunspor'a ceza kapıda

4 Samsunspor'a ceza kapıda

Samsun'da Deniz Ceylan'ın duruşması karıştı

5 Samsun'da Deniz Ceylan'ın duruşması karıştı

Başkan Taşçı'dan Samsunspor'a 140 Bin TL daha

6 Başkan Taşçı'dan Samsunspor'a 140 Bin TL daha

Samsun'da 4 milyon TL'lik proje hayata geçti

7 Samsun'da 4 milyon TL'lik proje hayata geçti

Meteoroloji'den kuvvetli kar uyarısı

8 Meteoroloji'den kuvvetli kar uyarısı

Canberk tribünde

9 Canberk tribünde

Onlar da izledi

10 Onlar da izledi


SIRADAKİ HABER