Çorum haber: Vali Kılıç, polis ve askerlerin yeni yılını kutladı

Çorum haber: Çorum Valisi Necmettin Kılıç, il genelinde görev yapan polis ve jandarma ekiplerini ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı.

Vali Kılıç, polis ve askerlerin yeni yılını kutladı

İlk olarak Bölge Trafik Müdürlüğü'nü ziyaret eden Vali Kılıç, Emniyet Müdürü Murat Kolcu, müdür yardımcıları ve şube müdürleriyle bir araya geldi.
Burada oluşturulan kontrol noktasında görev yapan polislerle bir süre sohbet eden Vali Kılıç, daha sonra Çorum-Ankara karayolu üzerinde oluşturulan kontrol noktalarında görev yapan jandarma ekiplerini ziyaret etti. Bölgede görev yapan jandarma ve polis ekiplerinin yeni yıllarını kutlayan Vali Kılıç'a çalışmalar ekiplerin çalışmaları hakkında İl Jandarma alay Komutan Vekili J. Yrb. Aykut Gürses tarafından bilgi verildi.
İnsanlar rahat uyusun, özel günlerini rahat kutlasın diye eşini, çocuğunu bırakarak nöbet bekleyen kıymetli gözlerin var olduğunu dile getiren Vali Kılıç, 'İnsanımızın sağlığı yerinde olsun diye gece gündüz demeden her türlü özel günleri bir tarafa bırakıp hastanelerde, sağlık merkezlerinde nöbet tutan hekimlerimiz var. Bu akşam ülkemizin dört bir yanında güvenlik görevlilerimiz sağlık teşkilatımız görevde. Arkadaşlarımız fedakarca çalışıyorlar. Büyük bir fedakarlıkla biz rahat uyuyalım diye onlar uykularından feragat ediyorlar' dedi.
Zaman zaman güvenlik güçlerinin moral ve destek ziyaretlerinde bulunduğunu açıklayan Vali Kılıç, 'Emniyet ve jandarmamız yaklaşık 10 gündür gergef dokur gibi görevlerini planladılar. Ve şimdide bu görevi icra ediyorlar. AVM'ler, otogarlar Çorum'dan geçen ilimizin aort damarı D-100 ve D-195 karayolları üzerinde trafik kazalarını önlemek amacıyla çalışıyorlar. Emniyet ve jandarma teşkilatlarımızın tüm şube müdürleri insanımızın rahatı ve huzuru için görevdeler. Tüm arkadaşlarımız alandalar. 650 polisimiz görevde. Jandarma teşkilatımız yine aynı. İnsanların iyiliği için fedakarlık yapan feragatta bulunan güvenlik güçlerimize, sağlık teşkilatımıza, itfaiye teşkilatımıza ve teşekkürü bir borç biliyorum' ifadelerini kullandı.
Güvenlik güçleriyle sohbet eden Vali Kılıç, daha sonra görev yapan ekiplere tatlı ikramında bulundu.

Hastalara geçmiş olsun ziyareti
Yeni yıla yoğun bir çalışma temposuyla giren Vali Kılıç, ayrıca Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ni ziyaret etti.
Yetişkin ve çocuk acili ile poliklinikleri ziyaret eden Kılıç, yatan hastalara geçmiş olsun dileklerinde bulunarak çiçek verdi. Nöbetçi sağlık personelinde yeni yıllarını kutlayan Vali Kılıç, yeni yılın ülkemiz ve Çorum için hayırlara vesile olması için temenni de bulundu. Vali Kılıç'a hastane ziyaretinde İl Sağlık Müdürü Ömer Sobacı ve hastane yöneticileri eşlik etti.

Vali Kılıç, polis ve askerlerin yeni yılını kutladıEN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da beklenen kar geliyor

1 Samsun'da beklenen kar geliyor

Coşkun Zeren: 'Transfer için isimler hazır'

2 Coşkun Zeren: 'Transfer için isimler hazır'

Samsun'da kar yolları kapadı!

3 Samsun'da kar yolları kapadı!

Samsunspor'da stoper kalmadı

4 Samsunspor'da stoper kalmadı

Samsunspor'da gözler Vali Kaymak'ta

5 Samsunspor'da gözler Vali Kaymak'ta

AK Parti Samsun'da yenilik

6 AK Parti Samsun'da yenilik

Samsunspor rakipleriyle sevindi

7 Samsunspor rakipleriyle sevindi

Türkiye'yi duygulandıran Samsunlu askerin ailesi konuştu

8 Türkiye'yi duygulandıran Samsunlu askerin ailesi konuştu

Samsun'da torbacılar adliyede

9 Samsun'da torbacılar adliyede

ADD Samsun Şube Başkanı Işık Özkefeli: 'Bu vatanı size terk etmeyeceğiz'

10 ADD Samsun Şube Başkanı Işık Özkefeli: 'Bu vatanı size terk etmeyeceğiz'


SIRADAKİ HABER