HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor'da ilk çözüm kongre

Samsunspor'da ilk çözüm kongre - Samsunspor Haberleri

Başkan Erkurt Tutu ve yönetiminin istifa etmesi, yedeklerin de yönetim kurmaya yanaşmamalarının ardından şu anda Samsunspor'da tek çıkış yolu yeniden genel kurula gitmek olarak görülüyor

Samsunspor'da ilk çözüm kongre

Samsunspor, tarihinin en sıkıntılı dönemlerinden birisini yaşarken, yönetim krizi had safhaya ulaştı. Kongrede aday çıkmaması, görevin yeniden verildiğiErkurt Tutu ve yönetiminin de istifa etmesinin ardından gözler Samsunspor Divan Kurulu'na çevrilmişti. Divan Kurulu'nun Samsun Valisi Osman Kaymak'a konuyla ilgili bilgiler sunduğu ifade edildi. Ardından yedek yöneticilerle toplanan Divan Kurulu'nun yönetim oluşturma çabaları sonuç vermedi.

KAYNAK ARAYIŞI

Bu gelişmenin ardından ise artık tek çıkış yolu kaldı. O da yeniden Olağanüstü Genel Kurul kararı almak. Samsun Valisi Osman Kaymak'ın bugün ve yarın bir dizi görüşmeler yapacağı ve bunun ardından Samsunspor Divan ve Denetleme kurullarıyla toplantılar gerçekleştireceği ifade edildi. Öte yandan şehrin ileri gelenlerinin en azından ilk etapta mevcut takıma ödenmesi gereken para için de kaynak üretmeye çalıştığı da gelen bilgiler arasında.

SIRADAKİ HABER
}