Tokat haber: Mide küçültme ameliyatı olmak için Almanya'dan Tokat'a geldi

Tokat haber: Almanya'da hukuki engellerden dolayı mide küçültme ameliyatı olamayan 38 yaşındaki Nadja Acil, Tokat'ta Gaziosmanpaşa Üniversitesi Hastanesinde mide küçültme ameliyatı oldu.

Mide küçültme ameliyatı olmak için Almanya'dan Tokat'a geldi

Almanya'nın Bavyera Eyaletinde bulunan Ingolstadt şehrinde satış elemanı olarak çalışan 2 çocuk annesi Nadja Acil, 20 yıl önce hızla almaya başladığı kiloların önüne geçebilmek için ülkesinde birçok yerde tedavi gördü fakat başarılı olamadı. Aslen Sivaslı olan Türk eşi Battal Acil ile birlikte Türkiye'deki hastaneleri araştırmaya başlayan Nadja Acil, Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Hastanesinde yapılan mide küçültme ameliyatlarıyla ilgili bilgi topladı. Aldıkları ameliyat kararı sonrasında eşiyle birlikte kente gelen 100 kilo ağırlığındaki Nadja Acil, geçtiğimiz hafta başında mide küçültme ameliyatı oldu.
Operasyonun başarılı geçtiğini ve iyi sonuçlar almayı umut ettiklerini söyleyen Nadja Acil, '2 çocuk annesiyim. Çocuklardan sonra aşırı kilo aldım. Bu kiloyu diyetler sonucunda veremedim. Biraz araştırma sonucunda burayı bulduk geldik, ameliyat olduk. 3 gün oldu ameliyatımız biteli. Çok memnunuz. Herkese tavsiye ederim' dedi.

'Diyetlerde çözüm bulamadık'
Nadja Acil ile 20 yıldır evli olduklarını dile getiren ve kilo verme sürecinde eşini sürekli olarak desteklediğini söyleyen Battal Acil, diyetlerle çözüm bulamadıkları bu problemden Türkiye'ye gelerek kurtulmak istediklerini ifade etti. Battal Acil, 'Bu sorunu Almanya'da çözmeye çalıştık baya bir problemle karşılaştık. Çözümü Türkiye'de aradık. Biraz araştırma sonucu buraya geldik. İşin gerçeği biz ameliyattan biraz korkmuştuk. Sonuçta organınızın bir parçasını alıyorlar. Beklediğimiz gibi olmadı. 3-4 tane delikle, endoskopi ve makinelerle güzel bir ameliyat gerçekleşti. Aynı gün ayağa kalktı diyebilirim. Çok memnunuz. Hastane güzel ve her şey dört dörtlük' diye konuştu.

Mide küçültme ameliyatı olmak için Almanya’dan Tokat’a geldiEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor taraftarından YEPAŞ'a çağrı: O parayı bağışla

1 Samsunspor taraftarından YEPAŞ'a çağrı: O parayı bağışla

Mehmet Aydın neden adaylıktan vazgeçti?

2 Mehmet Aydın neden adaylıktan vazgeçti?

Vali Kaymak'tan acı itiraf: 'Amacımıza ulaşamadık'

3 Vali Kaymak'tan acı itiraf: 'Amacımıza ulaşamadık'

Samsunspor'da kongre günü

4 Samsunspor'da kongre günü

Samsun'da FETÖ/PDY operasyonu: 18 gözaltı

5 Samsun'da FETÖ/PDY operasyonu: 18 gözaltı

Yeni il başkanından Cumhurbaşkan'ı Erdoğan'a mesaj

6 Yeni il başkanından Cumhurbaşkan'ı Erdoğan'a mesaj

Samsunspor'da bir kriz daha

7 Samsunspor'da bir kriz daha

Samsunspor'da duygu dolu anma

8 Samsunspor'da duygu dolu anma

Samsun'da minik Sıla doğum gününde hayatını kaybetti

9 Samsun'da minik Sıla doğum gününde hayatını kaybetti

Samsun'da feci kaza!

10 Samsun'da feci kaza!


SIRADAKİ HABER