Canik sporda marka

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, yaptıkları yatırımlarla ilçenin sporda marka haline geldiğini söyledi. Başkan Genç, 'Yaptığımız yatırımlar sayesinde gençlerimiz şehrimizi ve ülkemezi temsil ediyor' dedi.

Canik sporda marka

Türkiye Futbol Adamları Derneği (TÜRFAD) Samsun Şube Başkanı Gültekin Kullukçu, yönetim kurulu üyeleri Gülderen Semizoğlu, Ali Gürler ve Hikmet Şimşek, Canik Belediye Başkanı Osman Genç’i ziyaret etti. TÜRFAD Samsun Şube Başkanı Kullukçu, spora yaptığı katkılardan dolayı Başkan Genç’e plaket verirken, Başkan Genç, her alanda olduğu gibi sporda da önemli yatırımlar yaptıklarını belirterek, Canik’in sporda marka haline geldiğini söyledi.

GELECEĞE YATIRIM

Canik Belediyesi olarak sporda kurumsallaştıklarını ve elde edilen başarılarla sporda adından söz ettiren bir ilçe olduklarını belirten Başkan Genç, "Gençlerin sağlıklı yetişmeleri amacıyla spora önem veriyoruz. Spora yaptığımız yatırımı geleceğe yapılan yatırım olarak görüyoruz. Spor, gençlerimizin fiziki, zihinsel ve ahlaki yönden sağlıklı gelişmeleri açısından çok önemli. Belediye olarak yaptığımız spor yatırımları sayesinde bugün sporcularımız şehrimizin adını dünyaya duyuruyor" dedi.

DESTEK SÜRECEK

Başkan Genç, "Canik Belediyespor Kadın Basketbol Takımımız, şehrimizi Süper Lig'de başarıyla temsil ediyor. Bugün Canik'te sporun hemen hemen her dalında ulusal ve uluslararası başarılara imza atan gençlerimizin olması, ne kadar doğru yatırımlar yaptığımızı gösteriyor. Ayrıca Samsunspor’umuz için iki önemli projemiz vardı. Bu projelerimizden 'Geçmişten Günümüze Samsunspor' kitabımızı çıkardık. Anıtın ise projesini hazırladık, ihalesini yaptık, Karayolları’na yer tahsisi için başvurumuzu yaptık. Anıt yapımı Karayolları’nın iznine kaldı. İnşallah izin çıktığı takdirde anıtı da yapacağız" diye konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da sevindiren gelişme

1 Samsunspor'da sevindiren gelişme

Meteorolojiden Samsun için uyarı! Fırtına geliyor

2 Meteorolojiden Samsun için uyarı! Fırtına geliyor

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren son noktayı koydu

3 Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren son noktayı koydu

Prova Samsunspor'un

4 Prova Samsunspor'un

Samsun'da alt geçitte trafik kazası: 1 yaralı

5 Samsun'da alt geçitte trafik kazası: 1 yaralı

Samsunspor ve Gazişehir'in şartları eşit

6 Samsunspor ve Gazişehir'in şartları eşit

Aynur Aydın: Aleyna Tilki evime geldiğinde sütyen giyiyorum

7 Aynur Aydın: Aleyna Tilki evime geldiğinde sütyen giyiyorum

Samsunspor - Atakum Belediyespor maçı canlı yayın

8 Samsunspor - Atakum Belediyespor maçı canlı yayın

Engin İpekoğlu'nun amacı ne?

9 Engin İpekoğlu'nun amacı ne?

Pistten çıkan uçağı çıkaracak vinçler Samsun'dan gitti

10 Pistten çıkan uçağı çıkaracak vinçler Samsun'dan gitti


SIRADAKİ HABER