HaberlerKocaeli HaberleriOrdulu öğrencilerden Pahitaht dizisine ziyaret

Ordulu öğrencilerden Pahitaht dizisine ziyaret - Kocaeli Haberleri

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin davetlisi olarak Kocaeli'ye gelen Ordulu öğrenciler, Payitaht Abdülhamid dizisinin oyuncuları ile buluştu.

Ordulu öğrencilerden Pahitaht dizisine ziyaret

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı'nın 'Gönül Köprüsü' projesi kapsamında Ordu ili Gölköy İlçesi'ndeki çeşitli okullardan 15 öğrenciyi öğretmenleriyle birlikte Kocaeli'de ağırladı. Kocaeli'yi gezen öğrenciler, set çekimleri İzmit'te devam eden Payitaht Abdülhamid dizisinin oyuncuları ile buluştu. Ardından öğrenciler Bilim Merkezi ve Seka Kağıt Müzesi'ni ziyaret etti.
Payitaht Abdülhamit dizi oyuncuları Bülent İnal, Hakan Boyav ve Bahadır Yenişehirlioğlu ile set öncesi sohbet etme imkanı yakalayan öğrenciler ünlü isimler ile hatıra fotoğrafı çektirdiler.
Film Platosu gezisi sonrasında Ordulu öğrenciler, Bilim Merkezi ve Seka Kağıt Müzesi'ni de ziyaret etti. Öğrencileri karşılayan Bilim Merkezi yetkilileri, merkezle ilgili detaylı bir sunum yaptı. Bilimsel deney ve uygulamalar hakkında bilgi alan öğrenciler, daha sonra bilim atölyelerini de gezdiler.

Ordulu öğrencilerden Pahitaht dizisine ziyaret

SIRADAKİ HABER
}