Konya haber: AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sorgun: 'Türkiye'nin bekası için birlik beraber

Konya haber: AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun, AK Parti Konya Milletvekili Hüsnüye Erdoğan ile birlikte Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ni (KONESOB) ziyaret ederek Başkan Ali Osman Karamercan ile görüştü.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sorgun: 'Türkiye'nin bekası için birlik beraber

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun Konya'da, oda, borsa ve Sivil Toplum Kuruluşlarına (STK) ziyaretlerini sürdürüyor. Bu ziyaretler çerçevesinde 55 bin esnaf ve sanatkar üyesi bulunan KONESOB'u da programına alan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun, AK Parti Konya Milletvekili Hüsnüye Erdoğan ile birlikte KONESOB Başkanı Ali Osman Karamercan'ı makamında ziyaret etti.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun, devletin milleti, esnaf ve sanatkarı için var olduğunu belirterek, 'AK Parti Hükümeti olarak bu bilinçle hareket ediyoruz. Türkiye'nin bekası için birlik beraberliğimiz çok önemli. Bu bağlamda esnaf ve sanatkarlarımız da bizim için önemli. AK Parti olarak Odalarımızı, STK'ları önemsiyor, ziyaretler yaparak Başkanlarımız ve STK temsilcilerimizi dinliyoruz, onlarla görüş alışverişinde bulunuyoruz' dedi.
KONESOB'u ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Ali Osman Karamercan da, Ahmet Sorgun ve Hüsnüye Erdoğan'a ayrı ayrı teşekkür ederek, 'Esnaf teşkilatları olarak bizler huzur, barış ve birlik beraberlikten yanayız. Esnaf ve sanatkarlar olarak bugüne kadar devletimiz ve hükümetimizden ne istediysek aldık, özellikle 2017 yılında devletimizin esnaflarımıza sunduğu kredi ve vergi affı gibi imkanlar gerçekten önem arz etti. Cumhurbaşkanımız ve hükümetimiz adına sizlere teşekkür ediyoruz' ifadelerini kullandı.
Ziyarette KONESOB Başkanvekili Ahmet Çal ve Genel Sekreter Ziya Yavuz da hazır bulundu.EN ÇOK OKUNANLAR

Türk Kardashian Samsunlu çıktı!

1 Türk Kardashian Samsunlu çıktı!

Samsun'da kar kalınlığı 20 santimetreyi buldu!

2 Samsun'da kar kalınlığı 20 santimetreyi buldu!

Samsunspor'da İpekoğlu şoku!

3 Samsunspor'da İpekoğlu şoku!

Samsunspor'a müjde

4 Samsunspor'a müjde

Samsunspor'a 1 Milyon 175 Bin TL

5 Samsunspor'a 1 Milyon 175 Bin TL

19 Mayıs sözünü tuttu

6 19 Mayıs sözünü tuttu

Kocaeli'nden Samsunspor'a anlamlı bağış

7 Kocaeli'nden Samsunspor'a anlamlı bağış

Valilik açıkladı! Samsunspor'a kimler destek oldu?

8 Valilik açıkladı! Samsunspor'a kimler destek oldu?

Samsunspor için 2 gün daha bekleyecekler

9 Samsunspor için 2 gün daha bekleyecekler

Samsunspor'un rakibi Atakum

10 Samsunspor'un rakibi Atakum


SIRADAKİ HABER