HaberlerKırklareli HaberleriHastanede masa tenisi turnuvası

Hastanede masa tenisi turnuvası - Kırklareli Haberleri

Hastaların yanı sıra sağlık çalışanlarının moralini yüksek tutmayı hedefleyen Kırklareli Devlet Hastanesi Yönetimi tarafından, Kalite-Verimlilik ve Eğitim Biriminin öncülüğünde çalışan personeller arasında, 38 kişinin katılımıyla masa tenisi turnuvası düzenledi.

Hastanede masa tenisi turnuvası

Çalışanların moral ve motivasyonunu yükseltmek amacıyla Kırklareli Devlet Hastanesi Yönetimi tarafından düzenlenen masa tenisi turnuvası nefesleri kesti. Turnuvayla ilgili yapılan açıklamada, şu bilgilere yer verildi:
'Bu organizasyon yoğun yaşam ve iş temposunda görev yapan bütün çalışanlarımızın asıl iş ve görevleri dışında, sosyal faaliyetler ve spor etkinlikleri ile katılımcı, dinamik, etkin, yardımlaşma ve dayanışmayı öne çıkaran, kurumsal ve toplumsal değerlere saygılı, empati ve sempati temelinde birlikte hareket edebilen, takım ruhu ve ekip çalışmasını içtenlikle benimseyerek değer üreten bir teşkilat kültürü ve bilincini aşılamak vizyonu ve ruhu ile şekillendi. Masa Tenisi Turnuvasına farklı birim ve görevlerde bulunan 28 çalışanımız katılım gösterdi. Turnuvanın ilk gününden final maçına kadar geçen sürede, sporun, vefanın, rekabetin, sportmenliğin, yardımlaşma ve dayanışmanın, heyecanın ve iletişim dilinde sempatinin egemen olduğu iletişimin en güzel örnekleri sergilendi.'

Hastanede masa tenisi turnuvası

SIRADAKİ HABER
}