HaberlerOrdu HaberleriFATSO'dan bilgilendirme toplantısı

FATSO'dan bilgilendirme toplantısı - Ordu Haberleri

Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası(FATSO) tarafından KOSGEB, TKDK ve İŞKUR temsilcilerinin katılımı ile bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

FATSO'dan bilgilendirme toplantısı

Programın açılış konuşmasını yapan FATSO Başkanı Tayfun Karataş, devlet tarafından işletmelere sağlanan desteklerin ekonomik anlamda önemli olduğunu söyledi.
KOSGEB, TKDK ve İŞKUR temsilcilerinin katılımıyla Fatsa'da yapılan bu toplantının ilk olduğunu belirten Karataş, 'Amacımız ve gayemiz siz değerli üyelerimizin devlet tarafından sağlanan hibelerden maksimum oranda faydalanmasını sağlamak. Hibe demek yeni iş yerleri ve istihdam demek. Burada anlatılacak olan destekleme bilgilenin başta bölgemize ve sonrasında ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah 2018 yılını en güzel şekilde geçirmeyi umut ediyorum' dedi.
AK Parti Ordu Milletvekili Taşçı ise bölge ve ülke ekonomisinin gelişmesi adına var güçleriyle çalıştıklarını ifade etti.
Program diğer katılımcılarının konuşmalarıyla devam etti.
İlçede bir otelde düzenlenen bilgilendirme toplantısına İŞKUR Ordu Müdürü İsa Kaymak, Fatsa Ziraat Odası Başkanı İbrahim Ethem Kibar, iş adamları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve davetliler katıldı.

FATSO’dan bilgilendirme toplantısı

SIRADAKİ HABER
}