Star Wars| Star Wars'daki Ölüm Yıldızı böyle yapılmış...

Star Wars| Eğer Star Wars filmlerini seviyor ve İmparatorluk tarafını takdir ediyorsanız, bu video size çok keyif verecek...

Star Wars'daki Ölüm Yıldızı böyle yapılmış...

En yeni Star Wars (Yıldız Savaşları) filminin etkisi daha geçmemişken, çok yaratıcı bir proje karşımıza çıktı. Dünya çapında grafik ve video tasarımcılar bu popüler film serisi hakkında devamlı yeni birşeyler üretiyorlar. Isaac ve Benjamin Botkin kardeşlerin elinden çıkan bu proje, filmlerdeki en ikonik gemilerden biri olan Ölüm Yıldızı (Death Star) üzerine.

NASA'nın ilk yıldızlararası seyahat planı belli oldu

Botkin kardeşler bu Ay büyüklüğündeki devasa savaş gemisini sıfırdan tasarlamışlar. Tasarımcı kardeşler Lightwave 3D programı ile Ölüm Yıldızı'nı komple üç boyutlu şekilde hazırlamakla da kalmamışlar. Ölüm Yıldızı'nın üretim aşamalarını en baştan en sona kadar düşünüp, bunu bir animasyon olarak hayata geçirmişler. Bu animasyonda inşa gemilerinin devamlı materyal taşıyarak, dev gemiyi adım adım nasıl inşa ettiklerini heyecanla izleyebilirsiniz. Videonun sonunda Ölüm Yıldızı'nın gezegen yokedecek kadar güçlü lazer topu yerine monte ediliyor ve gemi tamamlanıyor.
Botkin'ler bu müthiş animasyon ile gücün karanlık tarafına geçtiklerini resmen ilan etmiş oluyorlar galiba. Animasyon videosuna eşlik etmesi için, filmlerin orijinal müziklerini hazırlayan ünlü Hollywood bestecisi John Williams'ın akılda kalıcı müziklerine benzer bir şarkı bile oluşturmuşlar.

 

 

 

 

 

 

 

KAYNAK:SÖZCÜEN ÇOK OKUNANLAR

Hizan'da 7 saatlik hasta kurtarma operasyonu

1 Hizan'da 7 saatlik hasta kurtarma operasyonu

Yakalaması bulunan şahıs Düzce Polisi tarafından kıskıvrak yakalandı

2 Yakalaması bulunan şahıs Düzce Polisi tarafından kıskıvrak yakalandı

Tokat'ta kar yağışı ve tipi ulaşımı olumsuz etkiliyor

3 Tokat'ta kar yağışı ve tipi ulaşımı olumsuz etkiliyor

Midyat-Dargeçit arası trafik kazası: 5 yaralı

4 Midyat-Dargeçit arası trafik kazası: 5 yaralı


SIRADAKİ HABER