HaberlerSATEM zirveye taşınacak

SATEM zirveye taşınacak

Samsun Tüm Emlakçılar Meslek Odası (SATEM) Başkanlığı'na aday olan Necdet Kılıç, SATEM üyeleriyle bir araya geldi. Düzenlediği yemekte üyelere seslenen Kılıç, 'Odamızı omuz omuza verip, hep birlikte zirveye taşıyacağız' dedi

SATEM zirveye taşınacak

SATEM Başkanlığı'na adaylığını geçtiğimiz günlerde açıklayan Necdet Kılıç, SATEM üyeleriyle Enis Düğün Salonu’nda düzenlediği yemekte buluştu.

YOĞUN KATILIM

Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, Atakum Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlı Metin Sinecek, Samsun Hazır Elbiseciler, Tuhafiyeciler, Manifaturacılar, Trikocular Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Akbaş ve adaylıktan çekilerek Necdet Kılıç’ı desteklediğini açıklayan Adem Değirmenci’nin katılarak destek verdiği yemekte farklı meslek gruplarından onlarca oda üyesi de hazır bulundu.

HEP BİRLİKTE ZİRVEYE

Açılış konuşmasında davete katılan oda üyelerine seslenen Kılıç, “Bugün katılımınızla onurlandırdığınız bu salonda, hayatımın en önemli kararlarından birini sizlerle paylaşmak için buradayım. Belirtmek isterim ki, bu karar birkaç günde alınmış bir karar değildir. Bir yılı aşkın sürenin sonunda oluşan bir karardır. Bilhassa son altı aylık süreçte uzun yıllardır tanıdığım, büyüyen odamızın önde gelen büyükleri ve farklı meslek gruplarından birçok emekçi kardeşimden teşvik edici mesajlar almamın, bu kararı vermemde çok büyük etkisi olmuştur. Hepinizin huzurunda bir kez daha açıklamaktan gurur duyuyorum. Ben SATEM Başkanlığı'na talibim. Bu göreve Samsun’un marka değerini daha yukarılara taşıyabileceğimize inandığım için, Samsun’un hep daha fazlasını hak ettiğini düşündüğüm için, odamızı, oda üyesi arkadaşlarıma ve Samsun’a yakışır bir oda olma yolunda hep birlikte omuz omuza zirveye taşıyabileceğimize inandığım için talip oluyorum” ifadelerinde bulundu.

8 YILDA NE YAPTILAR?

Mevcut oda yönetimine yüklenen Kılıç, “Mevcut yönetim geride kalan 8 yılda ne yaptı? Odamızın, Samsun'un marka değerine yakışır şekilde yönetildiğine inanıyor musunuz? Sektörümüze ve odamıza layık bir şekilde çalıştıklarına inanıyor musunuz? Odamızın 8 yıldır hangi faaliyetlerde bulunduğunu açıkça görebiliyor musunuz? Oda üyelerimiz toplumda hak ettikleri saygınlığı görebiliyor mu? Mevcut oda yönetimi aidat ödemeleri haricinde siz değerli oda üyelerine ulaşıyor mu? Şu anda aklıma gelmeyen benzeri onlarca soruya verecekleri tek bir cevap bile yoktur. Kişisel kin ve hırslarına yenik düşerek, farklı meslek gruplarındaki arkadaşlarımıza baskı kurmak nasıl bir ruh halidir? Hangimiz mevcut yönetimin gittiği herhangi bir yerde oda üyelerini layıkı ile temsil ettiğini ve oda üyelerine bir saygınlık kazandırdığını söyleyebilir? Bir önceki seçimlerde kendine oy veren arkadaşlarımın açıkça pişmanlıklarını dile getirdiği bir başkan, kendi yönetim kurulunun bile tabiri caizse illallah ettiği bir yönetim anlayışı ile Samsun’un geleceğine nasıl bir ışık tutabilir? Bu memleket bizim. Gelin bu güzel ilimizde bini aşkın üyesi olan odamız adına; herkesin yaptığı işten mutlu olduğu bir Samsun için hep birlikte omuz omuza çalışalım. Fikir üretelim ve hayata geçirelim. Gelişen ülkemizin ve şehrimizin tüm olanaklarını, birer avantaja çevirerek geleceği birlikte şekillendirelim. Gelin daha güzel bir Samsun için birlikte mücadele edelim” şeklinde konuştu.

YASİN SARIKAŞ 

 

 

  satem  


SIRADAKİ HABER
}