HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor'da hareketli gece

Samsunspor'da hareketli gece - Samsunspor Haberleri

Samsunspor'da oyunculara ödeme yapılabilmesi için gece geç saatlere kadar kaynak arandı. 6 ismin alacağının ödendiği ve serbest kalmalarının önlendiği haberleri kulaktan kulağa yayılsa da gazetemiz baskıya girene kadar net bir gelişme yaşanmadı

Samsunspor'da hareketli gece

KAYNAK ARANDI

Samsunspor'u alacakları nedeniyle Türkiye Futbol Federasyonu'na şikayet eden oyunculardan Hasan Hatipoğlu, Abdülkerim Bardakçı, Kenan Karışık, Çağrı Ortakaya, Ufuk Budak ve Ömer Kandemir'e dün ödeme yapılması gerekiyordu. Aksi takdirde bu oyuncular serbest kalacak ve Samsunspor'da yeni bir kriz doğacaktı. Dün gece geç saatlere kadar bu oyunculara ödeme yapılabilmesi için kaynak arandı.

'ÖDENDİ' HABERLERİ

Akşam saatlerinde Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın kaynak yarattığı ve oyunculara ödeme yapıldığı haberleri yayıldı. Ancak gazetemiz baskıya girdiği saatlere kadar bu iddialar doğrulatılamadı. Gece geç saatlere kadar Samsun Valisi Osmak Kaymak, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsunspor Divan Kurulu üyeleri ve hatta istifa eden Başkan Erkurt Tutu'nun çalışmalar yaptığı ifade edildi. Konuyla ilgili bugün resmi açıklama yapılması bekleniyor.

SIRADAKİ HABER
}