HaberlerSamsun HaberleriTekkeköy hedef büyüttü

Tekkeköy hedef büyüttü - Samsun Haberleri

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Tekkeköy Belediye olarak hedeflerimizi büyüttük ve bu hedeflere ulaşmak için çalışacağız' dedi

Tekkeköy hedef büyüttü

Tekkeköy Belediye Meclisi, 2018 yılının ilk meclis toplantısını belediye hizmet binasındaki meclis salonunda gerçekleştirdi. 16 gündem maddesinin görüşüldüğü mecliste 8 madde komisyona havale edilirken, 8 madde de karara bağlandı. Toplantıda konuşan Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 2018 yılında güzel çalışmalara imza atacaklarını ifade etti.

EN ÜST SEVİYEYE ÇIKACAK

2017 yılı çalışmalarını değerlendiren Başkan Togar, “İlçemizdeki tüm çalışmaların, projelerin, hizmetlerin hayat bulmasında halkımız ve personelimiz kadar belediye meclisimizde görev yapan meclis üyelerimizin de emekleri var. Geride bıraktığımız 2017 yılı, ilçemiz adına hizmetlerle, çalışmalarla, projelerle dolu bir yıl oldu. İlçemizin en ücra köşesine dahi hizmetlerimizi ulaştırdık. Yarınları düşünerek, ortaya koyduğumuz her projeyi halkımızla buluşturduk. Başarılarla dolu yaklaşık 45 aylık bir hizmet süremizi geride bıraktık. 2018 yılı Tekkeköy Belediyesi için hizmetlerin en üst seviyeye çıkacağı bir yıl olacak. Hedeflerimizi büyüttük ve bu hedeflere ulaşmak için meclis üyelerimiz ve personelimiz ile birlikte bir aile olarak çalışarak hizmetlerimiz ile ilçemizi donatmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

SIRADAKİ HABER
}