HaberlerAnkara HaberleriKızılcahamam Belediyesi'nden genç ve çocuklara spor ve oyun alanı

Kızılcahamam Belediyesi'nden genç ve çocuklara spor ve oyun alanı - Ankara Haberleri

Kızılcahamam Belediyesi gençleri ve çocukları, spora yönlendirmek için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Bu kapsamda Kızılcahamam'da mahallelerimizde spor alanı oluşturarak gençlerin ve çocukların güvenli bir şekilde spor yapmaları sağlanıyor.

Kızılcahamam Belediyesi'nden genç ve çocuklara spor ve oyun alanı

Kızılcahamam Belediyesi gençleri spora yönlendirmek için Kızılcahamam Karşıyaka Mahallesi Cennet Sitesi'nde, Demokrasi Şehidi İbrahim Ateş Seyir Tepesi ve Sosyal Tesisi'nin hemen alt tarafına, 320 metrekarelik alana 400 metrekare tel örgü kullanılarak basketbol potası ve minyatür kale montajı yapıldı. Aynı zamanda Cennet Sitesi içinde bulunan Weilburg Parkı ve ilçe mezarlığı bakım onarım ve revizyon çalışmaları da tamamlandı.
Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney yaptığı açıklamada, 'Çocuklarımız ve gençlerimizin rahat, güvenli bir ortamda futbol ve basketbol oynayabilmeleri için spor alanları oluşturmaya devam ediyoruz' dedi.
Güne, ayrıca yine aynı bölgede yapımı tamamlanan Seyir Tepesi ve Sosyal Tesisi ile birlikte bu çalışmaların da yapılması ile Cennet Sitesi'nin çok daha farklı bir görünüme kavuştuğunu belirtti. Başkan Güney, Yine yakın zamanda bölgeye hizmet olarak sunulan asfalt çalışması ve bu çalışmaların hem bölgede yaşayan vatandaşlara, hem de Kızılcahamam'a hayırlı olmasını diledi. (UD- BC -BA-Y)

Kızılcahamam Belediyesi’nden genç ve çocuklara spor ve oyun alanı

SIRADAKİ HABER
}