HaberlerSamsun HaberleriYol sorunu kalmayacak

Yol sorunu kalmayacak - Samsun Haberleri

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, 'Asfalt ve beton yol çalışmalarına yoğunluk verdik. İlçe merkezimizde yol problemi kalmayacak' dedi

Yol sorunu kalmayacak

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, halkın içinde olmaya devam ediyor. Başkan Şahin, Semteks firmasını ziyaret ederek, Şirket Müdürü Mehmet Kurt, eşi Semra Kurt ve çalışanlarla sohbet etti, fikir alışverişinde bulundu. Başkan Şahin, öğle yemeğinde de çalışanlarla bir araya geldi.

HOŞGÖRÜLÜ VE MÜTEVAZILAR

Her zaman vatandaşlarla buluştuğunu ifade eden Başkan Şahin, vatandaşların istek, öneri ve eleştirilerini dinlediğini kaydetti. Şahin, “Bafralı hemşehrilerim her zaman hoşgörülü, mütevazı, nazik ve gerçekten çok samimi. Hemşehrilerimle karşılıklı olarak güçlü bir bağımız var. Bundan çok mutlu oluyorum. İlçemizin problemlerini çözmeye çalışıyoruz. Özellikle asfalt ve beton yol çalışmalarına yoğunluk verdik. Önemli bir mesafe kat ettik. Tabii bu yeterli değil. Mayıs ayından itibaren daha fazlasını yapacağız. İlçe merkezimizde yol problemi kalmayacak. Yeni mahallelerimizde ise satıh kaplama asfalt ve beton yol yapacağız. 2018 yılında pek çok önemli proje ve hizmeti de vatandaşlarımızın kullanımına sunacağız” ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ HABER
}