HaberlerŞanlıurfa HaberleriŞUSKİ 2017'de alt yapıdaki yeniliklerle gündeme geldi

ŞUSKİ 2017'de alt yapıdaki yeniliklerle gündeme geldi - Şanlıurfa Haberleri

Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki ŞUSKİ Genel Müdürlüğü, 2017 yılında kanalizasyon ve yağmur suyu hat döşeme çalışmaları ile bir dönemi geride bıraktı.

ŞUSKİ 2017'de alt yapıdaki yeniliklerle gündeme geldi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (ŞUSKİ) 2017 yılında il genelinde 26 bin 63 metre yağmursuyu, 119 bin 410 metre kanalizasyon hat döşeme uygulaması gerçekleştirerek, hedeflediği sorunsuz bir alt yapı sorunsuz bir Şanlıurfa için bir dönemi geride bıraktı. ŞUSKİ Genel Müdürlüğü, kurulduğu günden bu yana toplamda 109 bin 259 metre yağmursuyu, 696 bin 41 metre kanalizasyon hat döşeme çalışması yaparak 100 yıllık çözüm hedefiyle tüm araç, ekipman ve personelleri ile alt yapıda hizmetleri sunmaya devam ediyor.
ŞUSKİ Genel Müdürlüğü, hazırlanan projeler ve planlanmalar teknik personellerle sahada uygulanarak, Şanlıurfa halkına hizmet etmek için yeni yerleşim alanlarının yanı sıra bir yandan da deforme olan hatları yenileyerek alt yapıda eksiklikleri gideriyor. ŞUSKİ, ana arterler ve ara sokaklarda kanalizasyon ve yağmur suyu şebeke hatları döşenerek kent merkezi ve ilçelerde hummalı bir çalışma sergiledi.

ŞUSKİ 2017’de alt yapıdaki yeniliklerle gündeme geldi

SIRADAKİ HABER
}