HaberlerBursa HaberleriBeşinci Mevsim Kreşi'nde değerler eğitimi dersleri başladı

Beşinci Mevsim Kreşi'nde değerler eğitimi dersleri başladı - Bursa Haberleri

İnegöl Belediyesi'nin sosyal belediyecilik projelerinden biri olan Beşinci Mevsim Kreşi'nde çocuklara değerler eğitimi dersleri veriliyor.

Beşinci Mevsim Kreşi'nde değerler eğitimi dersleri başladı

15 Temmuz hain darbe kalkışması sonrası devlet tarafından FETÖ terör örgütünden el konularak İnegöl Belediyesi'ne tahsis edilen Beşinci Mevsim Kültür Sanat Merkezi'nin arka kısmında bulunan ve ayrı bir girişi olan binada teşekkül ettirilen Beşinci Mevsim Kreşi, ilk eğitim öğretim yılını dolu dolu geçiriyor. Yarının umudu olan minik yavruların en güzel şekilde eğitim aldığı kreşte son olarak değerler eğitimi konusunda dersler verilmeye başlandı.
İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, 'Beşinci Mevsim Kreşi'nde çocuklarımızın her açıdan gelişmesi için her türlü imkanı sağlıyoruz. Kreşimizde 3-5 yaş aralığındaki yavrularımız eğitim alıyor. Ailelerimizde canından çok sevdikleri evlatlarını kreşimizde emin ellere teslim etmenin huzurunu yaşıyorlar. Bu güzel mekânda geleceğimiz olan yavrularımıza sıcacık bir ortamda her türlü imkânı sunmaktan dolayı mutlu olduğumuzu ifade etmek isterim. Dinî ve ahlakî eğitimin daha sağlıklı olması için öncelikle müftülüğün öğretmenlerinden yardım alıyoruz. Müftülük sabah haftada 6 saat, öğleden sonra da 6 saat olmak üzere toplam 12 saatlik değerler eğitim desteği için 2 hanım öğretmenimizi görevlendirdi' dedi.

SIRADAKİ HABER
}