HaberlerBilecik HaberleriBozüyük Halk Eğitimi Merkezi'nden yürekleri ısıtan proje

Bozüyük Halk Eğitimi Merkezi'nden yürekleri ısıtan proje - Bilecik Haberleri

Bozüyük Halk Eğitim Merkezi'nin başlatmış olduğu 'Kursiyerlerimiz Örüyor, Minik Kalpler Isınıyor' Projesi yürekleri ısıttı.

Bozüyük Halk Eğitimi Merkezi'nden yürekleri ısıtan proje

Bozüyük Halk Eğitim Merkezi'nde açılan örgü kurslarına katılan kursiyerler kendi aldıkları örgü malzemeleri ile atkı, bere, eldiven örüp, bu ürünleri maddi durumu iyi olmayan ailelerin çocuklarına okullar ve öğretmenler aracılığı ile ulaştırdı. Tamamen gönüllülük esasına dayalı olarak süren etkinlik çerçevesinde bu zamana kadar Bozüyük Saffet Şeker Çocuk Destek Merkezi, Zafer İlkokulu ve Hamza Bey İlkokulu'nda yüzlerce çocuğa atkı, bere ve eldiven hediye edildi. Ayrıca proje kapsamında Bozüyük Halk Eğitimi Merkezi Ek binası 4 Eylül kurs merkezinde bir etkinlik düzenlendi. Etkinliğe İlçe Milli Eğitim Müdürü Halis Çelik, Milli Eğitim Şube Müdürü Ömer Kızılkılıç ve Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Levent Susam katıldı.
Proje koordinatörü Halk Eğitim Merkezi örgü öğretmeni Nejla Ayaz, yaptığı açıklamada 'Açılan örgü kurslarına katılan kursiyerlerimiz ile birlikte, kursiyerlerimizin ürettikleri ürünleri minik kalpler ile buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bugün gerçekleştirdiğimiz etkinlik ile Bozüyük Saffet Şeker Çocuk Destek Merkezi'nde kalan çocuklarımıza hediyelerini ulaştırdık. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Halis Çelik'e katılımlarından dolayı teşekkür ediyoruz' dedi.

Bozüyük Halk Eğitimi Merkezi’nden yürekleri ısıtan proje

SIRADAKİ HABER
}