Ladik ligde kalacak - Spor Masası Haberleri

Haberaks Tv ekranlarından yayınlanan Spor Masası programına katılan Ladik Belediyespor Başkanı Ali Sukas, lig statüsünü eleştirirken, 'Sadece birincilerin değil, ikinci olan takımında bir üst lige çıkma şansının olmasını istiyoruz. Ligdeki sıralamada kimseyi yanıltmasın, bu takım ligde kalacak' dedi

Ladik ligde kalacak

CİDDİ PARA KAYNAĞI

Samsun amatörünün nabzını tutan ve her salı akşamı sporseverleri Haberaks TV'de ekranlarına kilitleyen Spor Masası yine önemli konuları ele aldı. Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 4. Grup ekiplerinden Ladik Belediyespor Başkanı Ali Sukas'ın da konuk olduğu programda keyifli anlarda yaşandı. Ladik Belediyespor ile ilgili önemli açıklamalarda bulunan Başkan Ali Sukas, "Öncelikle 3 yıldır dile getirdiğimiz BAL Ligi statüsünün değişmesi gerekiyor. Ortada bir adaletsizlik var. Her yıl bu ligde yer alan takımlar TFF'ye belirli miktarlarda paralar veriyor. Ayrıca oyuncu lisans işlemleri de önemli miktarda paralara ulaşıyor. Bu lig gerçekten ciddi bir para havuzu oluşturuyor" diye konuştu.

EN TECRÜBELİ BİZİZ

4 yıldır Bölgesel Amatör Lig'de mücadele ettiklerini ve en tecrübeli ekibin kendileri olduklarını dile getiren Başkan Sukas, "Ladik Belediyespor, Samsun'un önemli bir değeridir. 4 yıldır bu ligde ilimizi en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyoruz. Kurduğumuz kadrolar abartılı olmayan ölçülü ve ideal boyutta. Diğer ekipler gibi har vurup harman savuracak paralarımız yok. Ladik Belediyespor bu sezonda ligde kalacaktır. Yerimiz kimseyi aldatmasın. Önümüzde ki sezonda nerede yanlışlar yapıyoruz, bunları tespit edip lige öyle başlamak istiyoruz. Samsun ekiplerinin de bu ligde birbirlerine destek olması de gerekiyor" dedi.

SIRADAKİ HABER
}