HaberlerSoykan için oynayacaklar

Soykan için oynayacaklar

Geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Samsunspor tribünlerinin sevilen ismi ve eski gazeteci Mehmet Soykan için Samsun şehri adeta seferber oldu. Kadınlar Futbol 1. Ligi'nde yer alan Yab-Pa Akademi'de evinde karşılaşacağı Beşiktaş maçına Mehmet Soykan için çıkacak

Soykan için oynayacaklar

TFF Kadınlar Futbol 1. Ligi'nde mücadele eden Yab-Pa Akademi anlamlı bir harekete imza atacak. Ligde evinde 13 Ocak Cumartesi günü Beşiktaş'ı konuk edecek olan Kırmızı-Beyazlılar, bu maça Mehmet Soykan anısına çıkacak. Soykan için bişeyler yapmak istediklerini belirten Başkan Ali Akyüz, "Elvinder Samsun Dernek Başkanımız Yeşim Gürsoy ile birlikte böylesine bir proje düzenleyelim istedik. Evimizde oynayacağımız Beşiktaş maçını Mehmet Soykan için oynamayı planladık. Eşini ve çocuğunu maça çağırıp en iyi şekilde ağırlamak istiyoruz. Ayrıca tüm taraftar derneklerimizle ortak bir çalışma yaparak Beşiktaş maçında 1000'e yakın kadın taraftarı tribüne getirmeyi hedefliyoruz. Bu konuda tüm Samsun'dan yanımızda olmasını bekliyoruz. 13 Ocak Cumartesi günü İlkadım Baruthane suni çim sahaya herkesi davet ediyoruz" dedi.
Başkan Ali Akyüz, Mehmet Soykan'ı anma gecesinde bu anlamlı fikirlerini açıklarken, salonda bulunanlardan da büyük destek aldı.

 

SIRADAKİ HABER
}