Haberlerİzmir Haberleriİsmet Taşdemir: 'Lige zor bir deplasmanla başlayacağız'

İsmet Taşdemir: 'Lige zor bir deplasmanla başlayacağız' - İzmir Haberleri

İZMİR (İHA) – Altay Teknik Direktörü İsmet Taşdemir, ligin ikinci yarısına zorlu Zonguldak Kömürspor deplasmanıyla başlayacaklarını ifade ederek, 'Camiamıza hedeflediğimiz şampiyonluğu yaşatabilmek istiyorsak zorlu maçlardan galip gelmemiz gerekiyor' ifadelerini kullandı.

İsmet Taşdemir: 'Lige zor bir deplasmanla başlayacağız'

TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta son 6 haftada 3 galibiyet, 2 beraberlik ve 1 mağlubiyet alıp devre arasına 2. sırada giren Altay, sezonun ikinci devresine Zonguldak Kömürspor deplasmanında başlayacak. Zonguldak deplasmanı ile ilgili açıklamalarda bulunan Altay Teknik Direktörü İsmet Taşdemir, zorlu bir deplasmana gideceklerini ifade ederek, 'Zonguldak Demirspor zor bir deplasman, kolay bir deplasman değil. Zaten bizim grupta her bir maçın zorluk derecesi çok yüksek. Güçlü bir gruptayız zorlu rakipler var. İçeride ve dışarda başarılı olmak istiyorsak, camiamıza hedeflediğimiz şampiyonluğu yaşatabilmek istiyorsak zorlu maçlardan galip gelmemiz gerekiyor' dedi.
Zor maçlar oynayacaklarının bilincinde olduklarını kaydeden Taşdemir, 'Bu zorlukları alt etmesini bilmemiz gerekiyor. Bunun için uğraşıyoruz açıkçası' diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}