HaberlerSamsun HaberleriSamsun Valisi Kaymak'tan İlkadım'a övgü

Samsun Valisi Kaymak'tan İlkadım'a övgü - Samsun Haberleri

Samsun Valisi Osman Kaymak, İlkadım İlçesi'nde gerçekleşen yatırımları ve projeleri Belediye Başkanı Erdoğan Tok ile yerinde inceledi. Vali Kaymak, başarılı yatırımlardan dolayı Başkan Tok'a teşekkür ederek, projelere tam not verdi

Samsun Valisi Kaymak'tan İlkadım'a övgü

Samsun ValisiOsman Kaymak, İlkadım Belediyesi Hizmet Binası'nda belediye personelini ve Belediye BaşkanıErdoğan Tok'u ziyaret etti. Çiçeklerle karşılanan Vali Kaymak, bir süre personelle sohbet ederek, belediye binasının girişindeki İlkadım İletişim Merkezi'nin (İLKİM) faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

DEV PROJELERİ ANLATTI

Başkan Tok, personel ziyaretlerinin ardından Vali Kaymak'a dev projelerin sunumunu gerçekleştirdi. Başkan Tok, hizmet binasının katlarında sergilenen Karadeniz’in en büyük Camii ve Külliyesi, Samsun’un en çok beğenilen Derebahçe Sosyal Tesisi, Belediye Yeni Hizmet Binası’nın maketleri üzerinden projenin detayları hakkında bilgiler verdi. Daha sonra başkanlık makamına geçen Başkan Erdoğan Tok, belediyenin ana hatları ile birlikte, tamamlanan, devam etmekte olan ve yapılacak projeler hakkında Vali Osman Kaymak’a ayrıntılı bir sunum yaptı.

PROJELERE HAYRAN KALDI

Belediye hizmet binasında ağırlanan Vali Kaymak daha sonra hizmete açılan, yapımı devam eden, inşasına başlanacak yeni projeleri yerinde inceledi. Kentin en beğenilen tesisi olan Derebahçe Sosyal Tesisleri'ne yapılan ziyaretin ardından sırasıyla Koşu Yolu Parkuru, Derebahçe Futbol ve Halı Sahaları, Ulugazi TOKİ Konutları önünde inşa edilen belediye yeni hizmet binası, Türkiye’nin en büyük Gençlik Merkezi, Karadeniz’in en büyük Cami ve Külliyesi, 15 Temmuz Millet Yolu, Ihlamur Kafe ve Restoran ve Türk İslam Sanatları Merkezi gezildi. Vali Kaymak yerinde görerek tek tek incelediği proje, yatırım ve hizmetlerden dolayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’a teşekkür etti. Vali Kaymak, projelere tam not verdi.

SIRADAKİ HABER
}