HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor'da futbolculardan süre istendi

Samsunspor'da futbolculardan süre istendi - Samsunspor Haberleri

Samsun Valisi Osman Kaymak, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, istifa eden Başkan Erkurt Tutu ve Divan Kurulu, futbolculara yapılması gereken ödeme için çalışıyor. Vali Kaymak'ın bu anlamda futbolculardan 5-10 gün süre istediği ve oyuncuların da bekleme kararı aldığı öğrenildi.

Samsunspor'da futbolculardan süre istendi

SERBEST KALDILAR

Samsunspor'da önceki gün Hasan Hatipoğlu, Abdülkerim Bardakçı, Çağrı Ortakaya, Ufuk Budak, Ömer Kandemir ve Kenan Karışık'a dün de Göksu Türkdoğan ve Ahmet Burak Solakel'e ödeme yapılması gerekiyordu. Bu isimlere ödeme yapılamadı ve oyuncular şu anda istedikleri anda serbest kalabilir. Ancak Samsun Valisi Osman Kaymak, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, istifa eden Başkan Erkurt Tutu ve Divan Kurulu ödeme konusunda ciddi çalışmalar yapıyor.

KAPTANLARLA GÖRÜŞME

Bu çalışmalarda belli bir noktaya gelindiği ifade edildi. Tüm futbolcuların sorununu aynı anda çözmek isteyen Vali Kaymak'ın kaynak arayışlarını sürdürdüğü ve oyunculardan da 5-10 gün süre istediği öğrenildi. Bu gelişmenin ardından Samsunspor Başkanlık Divan Kurulu'nun takım kaptanlarıyla görüşerek futbolculara ödeme garantisi verip bir süre daha beklemelerini istediği ifade edildi. Oyuncuların da bekleme kararı aldığı ve bu süre içinde de çalışmalarını sürdüreceği belirtildi.

SIRADAKİ HABER
}