HaberlerDüzce HaberleriDüzce Üniversitesi ve Düzce Teknopark'tan İnovaLİG başarısı

Düzce Üniversitesi ve Düzce Teknopark'tan İnovaLİG başarısı - Düzce Haberleri

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından düzenlenen İnovaLİG 2017'de, Düzce Üniversitesi ve Düzce Teknopark, İnovasyon 'Organizasyonu ve Kültürü' kategorisinde üstün başarı sertifikası almaya hak kazandı.

Düzce Üniversitesi ve Düzce Teknopark'tan İnovaLİG başarısı

Şirketlerin ve kurumların uzun soluklu bir başvuru ve değerlendirme sürecine dahil olduğu programa bu yıl, 971 şirket başvuruda bulundu. Şirket ve kurumlar; 'İnovasyon Stratejisi', 'İnovasyon Organizasyonu ve Kültürü', 'İnovasyon Döngüsü', 'İnovasyon Kaynakları' ve 'İnovasyon Sonuçları' kategorilerinde yarıştı.
Başvuru ve değerlendirmeler sonucunda; İnovasyon Organizasyonu ve Kültürü kategorisinde, Düzce Üniversitesi 16., Düzce Teknopark da 32. olarak üstün başarı sertifikası ile ödüllendirildi.
Şirketleri ve kurumları inovasyon yetkinliklerine göre değerlendiren ve inovasyon kültürünün geliştirilmesini hedefleyen İnovaLİG'de; Avrupa'da 17 ülkede uygulanan ve IMP3rove Academy'nin yürüttüğü IMP3rove metodolojisiyle değerlendirme yapılıyor. İnovaLİG'e katılan firmalar hem Türkiye, hem de Avrupa standartlarında inovasyon karnelerini elde ediyor.

Düzce Üniversitesi ve Düzce Teknopark’tan İnovaLİG başarısı

SIRADAKİ HABER
}