HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor'da kongre kararı

Samsunspor'da kongre kararı - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Başkanlık Divan Kurulu Başkanı Tarık Özdal, ilki 19 ikincisi ise 26 Ocak'ta yapılmak kaydıyla olağanüstü genel kurul kararı alındığını açıkladı. Kongre Yıldıray Çınar Kültür Merkezi'nde saat 15.00'de başlayacak

Samsunspor'da kongre kararı

19 VE 26 OCAK'TA

Samsunspor 28 Aralık'ta Seçimli Olağanüstü Genel Kurul'a gitmiş ve başkan adayı çıkmamıştı. Kongre Divan Kurulu da, görevi mevcut yönetime vermiş, Erkurt Tutu ve ekibinin devam etmesi kararı çıkmıştı. 29 Aralık'ta ise Tutu ve asil üyeler toplu halde istifa edince Samsunspor yönetimsiz kalmıştı. O günden bu yana yeni yönetimi oluşturmak için uğraş veren Samsunspor Başkanlık Divan Kurulu, sonuca ulaşamadı. Son olarak genel kurul kararı alma yetkisi olan Denetleme Kurulu ile bir araya gelen Divan Kurulu, ilki 19 Ocak ikincisi ise 26 Ocak'ta yapılma üzere kongre kararı aldı.

TİTİZ ÇALIŞMA

Kongrenin Yıldıray Çınar Kültür Merkezi'nde yapılacağı ve saat 15.00'de başlayacağı açıklandı. Divan Kurulu Başkanı Tarık Özdal, "Bu kararı almak zorundaydık. İnşallah bu süreçte bir yönetim oluşacaktır. Bizler de bu sürece kadar görevimizi titizlikle sürdürüyoruz. Valimiz Osman Kaymak'ın önderliğinde alacakların ödenmesi konusunda hassas ve ciddi bir çalışma var. Bu dönemde tüm camiayı birlik ve beraberliğe davet ediyorum. Başka Samsunspor yok ve biz bu camiayı yaşatmak için elimizden geleni yapıyoruz" diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}