HaberlerSamsunspor HaberleriGenç taraftarlar Canik'te

Genç taraftarlar Canik'te - Samsunspor Haberleri

Şehzadeler Taraftar Grubu üyesi öğrencileri ağırlayan Canik Belediye Başkan Yardımcısı Alican Usta, 'Samsun sevdalısı gençlerden geleceğimiz adına çok şeyler bekliyoruz' dedi

Genç taraftarlar Canik'te

BEKLENTİMİZ YÜKSEK

Canik Belediye Başkan Yardımcısı Alican Usta, Şehzadeler Taraftar Grubu üyesi Karşıyaka Lisesi öğrencileri ile bir araya geldi. Belediye toplantı odasında gerçekleşen ve gazetemiz köşe yazarlarından Osman Kara ileŞehzadeler Taraftar Grubu Onursal Başkanı Mehmet Çetir'in de yer aldığı buluşmadaSamsunspor sevdalısı öğrencilerle sohbet eden Usta, gençlerden gelecek adına çok şey beklediklerini söyledi. Şehzadeler Taraftar Grubu Onursal Başkanı Mehmet Çetir ise, gençlere ve spora yaptığı katkılardan dolayı Canik Belediyesi’ne ve Başkan Genç’e teşekkür etti.

GELECEĞİN GÜVENCESİ

Geleceğin güvencesi, yarınların emanetçileri olan gençlerin, modern çağın ve teknolojinin gerektirdiği şekilde bilgi birikimi ile donatılmaları için çalıştıklarını belirten Usta, "Gençlere sosyal, kültürel, eğitsel, sportif, psiko-sosyal gibi çok yönlü projeler üretiyoruz. Eğitim, kültür ve sporda ilçemizin gelmiş olduğu nokta geleceğimize ışık tutuyor. Bu noktadaSamsunspor sevdalısı olan gençlerimizden ilçemizin ve şehrimizin geleceği adına beklentilerimiz yüksek" dedi. Gençlerle sohbet eden gazetemiz köşe yazarlarından Osman Kara da, gençlerle tecrübelerini paylaştı.

SIRADAKİ HABER
}