HaberlerTekirdağ HaberleriPastane sahibine üçüncü kez hırsızlık şoku

Pastane sahibine üçüncü kez hırsızlık şoku - Tekirdağ Haberleri

Tekirdağ'ın Malkara ilçesinde bir pastaneye üçüncü kez giren hırsızlar, işyeri sahibini şaşkına çevirdi.

Pastane sahibine üçüncü kez hırsızlık şoku

Edinilen bilgiye göre, Şehitlik Caddesi üzerinde Hasan Hüseyin Kaplan'ın işlettiği Kardeşler Pastanesi isimli işyerine üçüncü kez hırsız girdi. Gece yarısı dükkanın camını kırıp içeriye girdiği belirlenen kimliği belirsiz şahıs, kasada bulunan bin 500 lira ile yaklaşık 30 liraya yakın bozuk parayı çalıp kaçtı.
Sabah saatlerinde durumu fark eden işyeri sahibi Hasan Hüseyin Kaplan, polise gidip şikayetçi oldu. Güvenlik kameralarını incelemeye alan polis ekipleri, hırsızların yakalanması çalışma başlattı.

'Toptancıya ayrılan bin 500 lira çalınmış'
Üçüncü kez hırsızlık şoku yaşadıklarını aktaran Hüseyin Kaplan'ın eşi Şenel Kaplan, yılbaşı öncesi büyük üzüntü duyduklarını ifade etti. Şenel Kaplan, 'Eşim, dükkanı kapatmadan önce toptancıya ödeme yapmam için kasaya bin 500 lira para bırakmış. Hırsız da gece camı kırıp kasadan paraları almış. Daha öncede dükkanımıza 2 kez hırsız girmişti. İlkinde bir şey alamadan gitmiş. İkincisinde ise kasadan yaklaşık bin 300 lira para çalmışlardı. Şimdi ise bu olayı yaşadık, çok üzgünüz' diye konuştu.

Pastane sahibine üçüncü kez hırsızlık şoku

SIRADAKİ HABER
}