HaberlerManisa HaberleriMahalle halkı sağlık evi yaptırıyor

Mahalle halkı sağlık evi yaptırıyor - Manisa Haberleri

Manisa'nın Sarıgöl ilçesine bağlı Dindarlı Mahallesi halkı muhtar Mustafa Gençelli önderliğinde hayırsever Ahmet Gök'ün 50 bin TL bağışıyla mahalleye modern bir sağlık evi kazandırmak için harekete geçti. Temeli atılan sağlık evi iki katlı olarak inşa edilecek.

Mahalle halkı sağlık evi yaptırıyor

Manisa'nın Sarıgöl ilçesine bağlı Dindarlı Mahallesi Muhtarı Mustafa Gençelli önderliğinde, daha güzel ve daha sağlıklı bir şekilde vatandaşa sağlık hizmeti verilmesi için mahalleye sağlık evi yapımına başlandı.
Mahalle halkından 54 yaşındaki Ahmet Gök adlı hayırseverin vefat eden oğlu adına 50 bin TL bağış ile başlatılan sağlık evi çalışmalarına mahalle halkının da yardımı ile 2018 yılında kazandırılacağını belirten Dindarlı Mahalle Muhtarı Mustafa Gençelli, 'Mahallemizde hayırsever ve mahalle halkının katkıları ile 84 metrekarelik alanda iki kat olarak yapılacak sağlık evimiz 350 bin TL'ye mal olacak. Birinci kat sağlık hizmetleri, ikinci kat ise lojman olarak hizmet verecek. Çalışmalar başlatıldı. 2018 yılı ortalarında tamamlanarak hizmete girecektir' dedi.

Mahalle halkı sağlık evi yaptırıyor

SIRADAKİ HABER
}