Haberlerİstanbul HaberleriTürkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı'ndan Galatasaray'a plaket

Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı'ndan Galatasaray'a plaket - İstanbul Haberleri

Türk Telekom Stadyumu'ndaki Çocuk Tribünü projesiyle çocuklara yardım eden Galatasaray Spor Kulübü'ne Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı tarafından plaket verildi.

Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı'ndan Galatasaray'a plaket

Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı, GSStore Çocuk Tribünü projesiyle her maçta yüzlerce çocuğu Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu'nda ağırlayan Galatasaray'a bir ziyarette bulundu. Kurup yaşattıkları 'Çocuk köyleri' ile ihmal görmüş ve kişisel varlığı tehdit altında olan korunmaya muhtaç çocukları okul öncesi yaştan başlayarak; sağlıklı gelişmelerini sağlayarak, eğitim imkanı sunarak, kişisel yeteneklerinin geliştirerek, geleceğe hazırlayıp topluma kazandıran Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı'nın ziyaretinde Galatasaray Spor Kulübü COO'su Ali Öğüdücü'ye plaket takdim edildi. Ziyarette TKMCV adına ise vakfın genel müdürü Ayşe Güveniş ile birlikte vakıf koordinatörü Hüseyin Çıtlak ve Çocukköyü Koordinatörü Serkan Çıtlak yer aldı.
Ziyaret sonrası Galatasaray Spor Kulübü COO'su Ali Öğüdücü ve Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı Genel Müdürü Ayşe Güveniş, kulüp televizyonuna açıklamalarda bulundu. Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı tarafından verilen ödülü Galatasaray adına aldığını belirten Ali Öğüdücü, 'Bu şunu gösteriyor; birtakım mesajlar yerli yerine ulaşıyor. Yaptığımız işlerin özellikle diğer kulüplerimiz, diğer sosyal sorumluluk projelerinin katılması gerekenler adına bir öncülük liderlik, örnek teşkil etmesini diliyoruz' diye konuştu.
TKMCV Genel Müdürü Ayşe Güveniş ise Galatasaray Spor Kulübü camiasına teşekkür ederek, 'Çocuklar korunması gereken varlıklardır. Çocuklar bizim geleceğimiz, onlara bayrağı devredeceğiz. Onları her alanda desteklememiz gerekiyor' şeklinde konuştu.

SIRADAKİ HABER
}