HaberlerSiirt HaberleriBaşbakan Yardımcısı Işık'tan sıkı pazarlık

Başbakan Yardımcısı Işık'tan sıkı pazarlık - Siirt Haberleri

Siirt'te esnaf ziyaretlerinde bulunan Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, girdiği bir tiftik battaniyesi dükkanında gördüğü üzerinde Osmanlı tuğrası bulunan battaniyeyi sıkı bir pazarlıkla 250 TL'den 200 TL'ye indirerek aldı.

Başbakan Yardımcısı Işık'tan sıkı pazarlık

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, dün çeşitli programlara katılmak amacıyla geldiği Siirt'te esnafı ziyaret etti. Sabah kahvaltısında Atatürk Bulvarı'nda büryan ikram edilen Işık, Cumhuriyet Caddesi'ne geçti. Bir boyacıya ayakkabılarını fırçalatan Işık, çayhanede vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını dinledi. Başbakan Yardımcısı Işık, daha sonra Aydınlar Caddesi'nde Siirt ürünleri satan bir iş yerine geçti. Burada üzerinde Osmanlı tuğrası yer aldığı saf tiftikten yapılan battaniyeyi beğenin Işık, battaniyenin fiyatını sıkı bir pazarlıkla 250 TL'den 200 TL'ye düşürerek, satın aldı.
Ardından Kurtalan ilçesine geçerek, AK Parti Teşkilatını ziyaret eden Işık, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Başbakan Yardımcısı Işık, bir gazetecinin, Beşiktaş Belediye Başkanının görevden alınmasıyla ilgili sorusuna, 'Beşiktaş Belediye Başkanı ile ilgili ben de medyadan okudum. Birtakım ciddi iddialar olduğunu için açığa alındı bildiğim kadarıyla. Şu anda soruşturmanın selameti için açısından açığa alınıyor. Detaylı bilgiyi herhalde arkadaşlarımız yaparlar' yanıtını verdi.

Başbakan Yardımcısı Işık’tan sıkı pazarlık

SIRADAKİ HABER
}