HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor'da kriz büyüyor! Giden gidene

Samsunspor'da kriz büyüyor! Giden gidene - Samsunspor Haberleri

Samsunspor'da ödeme sözü verilen ancak yerine getirilmeyen Abdülkerim Bardakçı, Hasan Hatipoğlu, Ufuk Budak, Ömer Kandemir ve Çağrı Ortakaya, sözleşmelerini tek taraflı fesh edip, Kırmızı- Beyazlılarla yollarını ayırdı

Samsunspor'da kriz büyüyor! Giden gidene

5 OYUNCU AYRILDI

Maddi krizin had safhaya ulaştığı Samsunspor'da şok gelişmeler ardı ardına geliyor. Vali Osman Kaymak'ın süre istediği oyunculardan bir kısmı idmanlara çıkmaya devam ederken, bazıları da sözleşmelerini fesh edip yollarını ayırdı. En son dün saat 15.00'e kadar ödeme isteyen futbolculardan Abdülkerim Bardakçı, Hasah Hatipoğlu, Ufuk Budak, Ömer Kandemir ve Çağrı Ortakaya, kendilerine verilen sözler tutulmayınca sözleşmelerini tek taraflı fesh etti.

HASAN ALTINORDU'DA

Kulüpteki çalışanlarla tek tek vedalaşan oyunculardan Hasan Hatipoğlu, sözleşmesini fesh ettiği gibi Altınordu ile anlaşmaya vardı. Diğer oyunculara da bir çok kulüpten teklif geldiği ifade edildi. Hala ödeme konusunda ciddi adımlar atılmadığı gibi önümüzdeki hafta başında da bu kriz sürerse, diğer oyuncuların da gideceği öğrenildi. Teknik Direktör Engin İpekoğlu ve Sportif Direktör Coşkun Zeren de bu kara tabloda ne yapacaklarını kara kara düşünüyor.

SIRADAKİ HABER
}