HaberlerSamsunspor Haberleriİpekoğlu istifa sinyali verdi... 'Hikaye dinliyoruz'

İpekoğlu istifa sinyali verdi... 'Hikaye dinliyoruz' - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Teknik Direktör Engin İpekoğlu, 'Geldiğimiz günden bu yana aynı hikalereni dinliyoruz. Sözler tutulmuyor, ödemeler yapılmıyor. 5 oyuncumuz gitti. Siz olsaydınız ne yapardınız' diyerek bir anlamda görevini bırakma sinyali verdi.

İpekoğlu istifa sinyali verdi... 'Hikaye dinliyoruz'

DUYARSIZ KALINIYOR

Samsunspor Teknik DirektörüEngin İpekoğlu, 5 oyuncunun takımdan ayrıldığı doğrularken, takımı da zor günlerin beklediğini söyledi. Deneyimli teknik adam, "Maalesef 5 oyuncu kendilerine verilen sözler tutulmayınca yollarını ayırdı. Bugün saat 15.00'e kadar ödeme yapılacak dendi ama maalesef ödemeler yapılmadı. Bunun için de oyuncularımız Abdülkerim, Hasan, Çağrı, Ömer ve Ufuk gitti. bugüne kadar şehirden hareket olmaması, duyarsız kalınması üzücü. Kentin ileri gelenlerine, valimize, belediye başkanlarına sesleniyorum; baktığımız kadar bir çok kulübün arkasında belediye var. Samsun'da böyle bir şey yok. Onlar da takımlarına sahip çıksın" diye konuştu.

GÜVEN SORUNU VAR

İpekoğlu, "Valimiz Osman Kaymak çaba içerisinde ama onun çabası da belli bir noktada. Bu işi demekki ciddiye almadılar. Şu anda savunma hattımızı tamamen kaybettik. Bundan sonra bir de transfer tahtası iyiden iyiye kapanacak. Takımı çok zor günler bekliyor. Bu şartlar altında sizler olsanız ne yapardınız. Bir oyuncu giderse genelde peşi gelir. İnşallah öyle olmaz ama ufuk da karanlık. Biz geldiğimiz günden bu yana hikaye dinliyoruz. Geldiğimizden beri durum aynı. Hiçbir söz tutulmadı. Güven sorunu var. Güven sorunu olan yerde zaten hiçbir şey olmaz. Oyuncular ve bizler artık hiçbir söze inanmıyoruz. Çünkü icraat konusunda sıkıntılar çıkıyor. İnşallah sorunlar bir an önce çözülür" dedi.

SIRADAKİ HABER
}