HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor'da Zeren'den şok açıklama! Devamı geliyor...

Samsunspor'da Zeren'den şok açıklama! Devamı geliyor... - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, 10 Ocak'a kadara 6 futbolcunun daha serbest kalma riskinin bulunduğunu ifade ederek, Angan ile Samaras haricindeki tüm oyuncuların da 18 Ocak'ta serbest kalacağını kaydetti.

Samsunspor'da Zeren'den şok açıklama! Devamı geliyor...

Samsunspor Sportif DirektörüCoşkun Zeren, yaptığı açıklamada, futbolcuların alacaklarının ödenmemesi nedeniyle sıkıntılı bir sürece girdiklerini söyledi.

TEK TEK GİDİYORLAR

Serbest kalmak için kulübü 1 ay önce Türkiye Futbol Federasyonuna (TFF) şikayet eden futbolcuların tek tek sözleşmelerini feshetmeye başladığını belirten Zeren, "Ufuk Budak, Çağrı Ortakaya, Abdülkerim Bardakçı, Hasan Hatipoğlu ve Ömer Kandemir sözleşmelerini tek taraflı feshederek Samsun'dan ayrıldı. Kenan Karışık, Göksü Türkdoğan ve Ahmet Burak Solakel'in de feshetme hakları var ama şimdilik bekliyorlar." ifadelerini kullandı.

2 FUTBOLCU HARİÇ HEPSİ SERBEST KALACAK

Zeren, futbolcuların alacaklarının ödenememesi halinde 10 Ocak'a kadar 6 futbolcunun daha serbest kalma riskinin bulunduğunu, Davy Angan ile Georgios Samaras haricindeki tüm oyuncuların da 18 Ocak'ta serbest kalacağını kaydetti.

SIRADAKİ HABER
}