Haberlerİstanbul HaberleriGaziosmanpaşa'da iş arayan ve iş veren online sistem üzerinde buluşuyor

Gaziosmanpaşa'da iş arayan ve iş veren online sistem üzerinde buluşuyor - İstanbul Haberleri

Gaziosmanpaşa Belediyesi, İstihdamda Milli Seferberlik çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Gaziosmanpaşa'da ikamet eden ve iş arayan vatandaşların en hızlı şekilde iş bulabilmesi adına yapılan çalışmalar kapsamında İstihdam Portalı hizmet vermeye başladı.

Gaziosmanpaşa'da iş arayan ve iş veren online sistem üzerinde buluşuyor

Gaziosmanpaşa Belediyesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'nın başlatmış olduğu İstihdamda Milli Seferberlik projesi kapsamında, iş arayanlara kolaylık sağlamak amacıyla çalışmalarını hızla sürdürüyor. Bu kapsamda Gaziosmanpaşa Belediyesi, iş arayanla işverenin bir araya gelmesi amacıyla düzenlediği İstihdam Fuarları, İstihdam Buluşmaları, Toplu Mülakatlar ve İş Kulübü Eğitimlerinin yanı sıra çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. İş arayanların daha kaliteli hizmet alabilmesi ve en hızlı şekilde iş bulabilmesi amacıyla Gaziosmanpaşa Belediyesi'nin resmi web sitesinde İstihdam Portalı oluşturuldu.
Özel Sektörden birçok firmanın iş imkanı sunduğu İstihdam Portalında, iş arayan vatandaşlar tercih ettikleri işlere kolayca ulaşabilecek ve kendilerine uygun işlerde çalışma fırsatı yakalayabilecek. Vatandaşların E-Belediye uygulaması ile belediyeye gelmeden tüm işlerini kolayca halledebileceği İstihdam Portalı için http://istihdam.gaziosmanpasa.bel.tr adresine üye olup kendilerine CV oluşturduktan sonra iş ilanlarına kolayca ulaşıp başvurabilecek.

SIRADAKİ HABER
}