HaberlerKahramanmaraş HaberleriAK Parti Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediy

AK Parti Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediy - Kahramanmaraş Haberleri

AK Parti Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcı Hasret Yavuz, beraberinde AK Parti Kahramanmaraş Kadın Kolları Başkanı Ayşe Cesur ve Büyükşehir Meclis Üyesi Yasemin Ayranpınar ile birlikte Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç'u ziyaret etti.

AK Parti Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediy

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyaretin ardından Başkan Erkoç, AK Parti Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Yavuz'la Kültürpark içerisinde yer alan Kadın ve Aile Şube Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Kitap Okuma Salonu, Maraş Oyuncakları Atölyesi ile Geleneksel Osmanlı Çarıkları Kursu'nu gezerek Kadın ve Aile Şube Müdürü Ayşe Sofioğlu'ndan yapılan çalışmalara ilişkin bilgiler aldı.
Ardından Engelliler Şube Müdürlüğüne geçen Başkan Erkoç ile Ak Parti Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcı Hasret Yavuz, burada da engellilerle sohbet ederek Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Akıllı Yaşlı Bakım ve Koordinasyon Merkezini ziyaret ettiler.
Başkan Erkoç son olarak Başkan Yavuz ve beraberindeki heyet ile birlikte Kahramanmaraş Panoramik Müzesi'nin bölümlerini gezdirerek bilgiler verdi.

AK Parti Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediy

SIRADAKİ HABER
}