HaberlerSamsun Haberleri Refahla birlikte başarı da artacak

Refahla birlikte başarı da artacak - Samsun Haberleri

Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar, 'Çalışanımızın refah seviyesinin artması, onun başarısının da artmasına vesile olacak' dedi

 Refahla birlikte başarı da artacak

Alaçam Belediyesi ile Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) arasında Sosyal Denge Sözleşmesi (SDS) imzalandı. Alaçam Belediyesi başkanlık makamında gerçekleşen imza töreninde Belediye Başkanı Hadi Uyar, hep birlikte güzel işlere imza atacaklarını belirterek, çalışanların refah seviyesinin yükselmenin çok önemli olduğunu dile getirdi.

HAYIRLI OLSUN

Gerçekleştirilen imza töreninde konuşan Bem-Bir-Sen Samsun Şube Başkanı Nurettin Sever, “Çalışan memurlara sosyal ve ekonomik katkıların artırılması ve iyileştirilmesi konusunda Belediye Başkanı Hadi Uyar’ın teveccühleri ile Sosyal Denge Sözleşmesi’ni imzaladık. Tüm memur arkadaşlarımıza hayırlı olsun. Belediye çalışanlarımızla birlikte güzel belediyecilik anlayışını hayata geçirmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

GÜZEL İŞLERE İMZA ATACAĞIZ

Başkan Uyar ise bütçe imkanları elverdiği sürece bütün çalışanların haklarının geliştirilmesi ve iyileştirilmesinin kendilerini mutlu ettiğini söyledi. Uyar, "Kanunların bize verdiği yetki çerçevesinde memur ve işçilerimizin sosyal haklara kavuşması için imkanlarımız dahilinde gereken ne varsa yerine getiriyoruz. Sözleşmenin tüm memurlarımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Çalışanımızın refah seviyesinin artması, onun başarısının da artmasına vesile olacak. Bu sözleşmenin memur arkadaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da elbirliği ve dayanışma içerisinde güzel işlere imza atmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

SIRADAKİ HABER
}