HaberlerAntalya HaberleriMHP Kumluca Kadın Kollarında görev değişikliği

MHP Kumluca Kadın Kollarında görev değişikliği - Antalya Haberleri

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kumluca İlçe Kadın Kolları Başkanlığında Tuğba Dalgıç getirildi.

MHP Kumluca Kadın Kollarında görev değişikliği

MHP Kumluca İlçe Kadın Kolları Başkanı Gamze Ülkan Memiş, görevini Tuğba Dalgıç'a devir etti. Görev değişikliğine MHP Antalya İl Kadın Kolları Başkanı Yıldız Aslıhan Dinçer, MHP Kumluca İlçe Başkanı Yücel Kaplan, Kumluca Ülkü Ocakları Başkanı Erdem Ulutaş ve çok sayıda partili katıldı.
Antalya İl Kadın Kolları Başkanı Yıldız Aslıhan Dinçer, 'Efsane Liderimiz Başbuğumuzun örnek siyasetini benimseyen Liderimiz Devlet Bahçeli için kişiler değil, ülkemizin geleceği, yarınları ve bugünün çocukları, gençlerinin yarınları önemlidir. Bunu yaşadıkça anlayacağız. Sonuna kadar liderimizin arkasındayız' dedi.
Sağlık sorunları nedeniyle görevini devir edecek olan Gamze Ülkan Memiş için toplandıklarını belirten Başkan Dinçer, 'Kumluca Kadın Kolları Başkanımız Gamze Ülkan Memiş, o kadar sağlık problemleri varken özveri ile çalıştı. Ama zorlanmaya başladı. Verimli olamadığını söyledi. Bizde fazla zorlamadık. Yeni görevi devir alacak arkadaşımız Tuğba Dalgıç'a başarılar diliyorum.'
Tuğba Dalgıç da, 'Önümüzdeki önemli süreçte omuzlarımdaki yükün ağırlığının bilincindeyim. Ama davamızı en iyi şekilde temsil edeceğimden kimsenin şüphesi olmasın' dedi.

SIRADAKİ HABER
}