HaberlerSamsun Haberleri Belediye bülteni beğeni topladı

Belediye bülteni beğeni topladı - Samsun Haberleri

Yapılan hizmetleri, çalışmaları, projeleri ve faaliyetleri anlatan Tekkeköy Belediye Bülteni'nin beşinci sayısı büyük beğeni topladı

 Belediye bülteni beğeni topladı

Tekkeköy Belediyesi, yaptığı hizmetleri, projeleri ve tüm çalışmalarını belediye bülteni ile vatandaşlarına duyurmaya devam ediyor. Tekkeköy Belediyesi Basın Yayın Müdürlüğü tarafından hazırlanan Tekkeköy Belediye Bülteni’nin beşinci sayısı ilçenin tamamında dağıtıldı. 56 sayfadan oluşan belediye bülteni sayfa yapısı ve içeriği ile okuyucudan tam not alırken, ilçede önemli bilgi eksikliğini gidererek, halkın beğenisini kazandı.

HERKESE ULAŞTI

Belediyenin yaptığı hizmetleri, çalışmaları, projeleri ve faaliyetleri anlatan bültenin yeni sayısının ilçe halkına ulaştırıldığını söyleyen Belediye Başkanı Hasan Togar, "Halkımız ile aramızda köprü kuran, bilgi aktarımı sağlanmasında en büyük faktörlerden biri olan bültenimizi halkımızla buluşturduk. Ayrıca sayfalar içerisine oluşturduğumuz kent rehberi ile ilçemizde yaşayan vatandaşlarımızın resmi kurum ve kuruluşlara ulaşabileceği telefon rehberine de yer verdik" şeklinde konuştu.

 

SIRADAKİ HABER
}