HaberlerKupalar sahiplerini buldu

Kupalar sahiplerini buldu

Genç Erkek ve Kızlar Masa Tenisi İl Şampiyonası 3 günlük müsabakaların ardından yapılan ödül töreniyle son buldu. Kızlarda Atakum İmam Hatip Anadolu Lisesi ve erkeklerde Bafra İmam Hatip Anadolu Lisesi rakiplerini geride bırakarak şampiyonluk kupasını kazanan ekipler oldu

Kupalar sahiplerini buldu

3 GÜN SÜRDÜ

Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullararası Genç Kız ve Erkekler Masa Tenisi İl Şampiyonası final karşılaşmalarının ardından yapılan ödül töreniyle son buldu. Final karşılaşmaları sonrası yapılan ödül töreninde kızlarda Atakum İmam Hatip Anadolu Lisesi ile erkeklerde Bafra İmam Hatip Anadolu Lisesi şampiyonluk kupalarını kazanan isimler oldu. Turnuvada kızlarda ikinci 19 Mayıs Hamidiye Anadolu İmam Hatip Lisesi, üçüncü de Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi oldu.

TÖREN DÜZENLENDİ

Erkeklerde ise ikinci 19 Mayıs Hamidiye Anadolu İmam Hatip Lisesi, üçüncü Atakum Garip Zeycan Yıldırım Fen Lisesi ve dördüncü Bafra Anadolu Lisesi oldu. Dereceye giren takımlara madalya ve kupalarını Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü adına Okulsporları Şube Müdürü Ebru Coşkun Bayraktar, İdari İşler Şube Müdürü Erkan Özcan, Depo ve Ayniyat Şube Müdürü İsmail Tekin ve Okulsporları İl Temsilcisi İbrahim Irmak verdi.

SIRADAKİ HABER
}